Inwestycje

Biurka drewniane Anzys do gabinetu w domu i firmy

• Zakładki: 35


Biurka z drewna stanowią połączenie elegancji z funkcjonalnością. Nadają się do domów, prywatnych firm, urzędów i instytucji. W obecnych czasach wygodne i estetyczne biurka drewniane sprzyjają pracy zdalnej przed komputerem. Co warto o nich wiedzieć? Poznaj odpowiedź na przykładzie oferty firmy Anzys!

Estetyka biurek z drewna

Mimo iż pod względem materiału wykonania biurka drewniane można traktować jako jedną kategorię biurek, w rzeczywistości są to modele wykonane z różnych gatunków drewna oraz wpisujące się w różne style aranżacji wnętrz. Biurka z drewna mogą być zarówno dębowe, jak i brzozowe. Jasne i ciemne. Nowoczesne, klasyczne i vintage. Na estetykę wpływ ma także poziom rozbudowania. Najprostsze biurka mają od zera do kilku szuflad, najbardziej rozbudowane zaś wyposażone są w szuflady i szafki z półkami zabezpieczone drzwiczki z zamkiem.

Funkcjonalność biurek drewnianych

Wspomniane już biurka drewniane z szafką zamykaną na kluczyk to idealna propozycja np. do firmy, w której liczy się prywatność i/lub poufność. Biurka z drewna mogą być przystosowane do pracy przy komputerze, wówczas mają m.in. wysuwaną półkę na klawiaturę i dodatkową półkę na sprzęt elektroniczny, np. komputer czy drukarkę. Nie wszyscy jednak potrzebują do pracy komputera. Dla takich osób przygotowane zostały biurka drewniane bez dodatkowych półek funkcyjnych, mające dużo wolnej przestrzeni na nogi i idealne dopasowane do pracy takiej jak pisanie na maszynie lub ręczne, wykonywanie zadań manualnych.

Biurka drewniane – cena

Przeglądając ofertę firmy Anzys, warto zwrócić szczególną uwagę na ceny. To nieprawda, że biurka z drewna muszą kosztować fortunę. Najprostsze, solidne biurka dla pracowników komputerowych, studentów czy uczniów niższych szkół kosztują nawet mniej niż 300 zł!

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
64 wyświetlenia
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *