Biznes

Czy leżaki z nadrukiem to dobry pomysł na promocję?

• Zakładki: 78 • Komentarz: 3


Jeszcze do niedawna powierzchnie reklamowe kojarzyły się z wielkopowierzchniowymi banerami. Jak się jednak okazuje, powierzchni na reklamę należy szukać nie tylko na słupach, czy ścianach przystanków, ale przede wszystkim na produktach codziennego użytku.

Szukając oryginalnego pomysłu na umiejscowienie reklamy firmy lub produktu, warto zastanowić się nad leżakami. Gdzie można promować się wykorzystując leżaki z nadrukiem?

leżaki z nadrukiem
leżaki z nadrukiem jako forma promocji

Lato w mieście – czyli leżaki z nadrukiem w pubach i kawiarniach

Podczas letnich piątkowych i sobotnich wieczorów ulice miasta tętnią życiem. Spotkania z przyjaciółmi, wydarzenia kulturalne, wzmożony ruch turystyczny. Klienci zamieniają wnętrza pubów i kawiarni, na tak zwane ogródki. Coraz częściej zewnętrzne części pubów przestają wyglądać nudnie i pospolicie. Ogródki mienią się nastrojowymi lampionami, a Klienci mogą relaksować się na oryginalnych meblach z europalet lub na drewnianych leżakach. Każdego wieczoru, lokal może odwiedzić nawet kilkadziesiąt osób. Siadając na leżaku, z pewnością logo firmy nie umknie ich uwadze.

leżaki z nadrukiem

Świat marketingu szczególnie upodobał sobie klasyczny, bardzo charakterystyczny model leżaka. Ma on drewnianą, składaną ramę i materiałowe siedzisko. Oczywiście leżak z nadrukiem ewoluował i powstało kilka jego wariantów. Aktualnie firmy zajmujące się produkcją gadżetów reklamowych proponują leżaki z nadrukiem w różnych wariantach – z podłokietnikami, w formie wygodnych leżanek, a nawet leżaki z nadrukiem podwójne będące plażowym odpowiednikiem tandemu. A gdzie miejsce na nadruk? Całkiem go sporo, bo do dyspozycji mamy całe siedzisko.

leżaki z nadrukiem i parawany

Najczęściej nadruk w postaci logo firmy umieszczany jest w górnej części siedziska. Możliwe jest też zadrukowanie całej tkaniny – taki kolorowy leżak z pewnością przyciągnie wzrok!

Leżaki z nadrukiem na stoku narciarskim?

Myślisz, że leżaki z nadrukiem sprawdzą się tylko latem? Nic bardziej mylnego. Leżaki z nadrukiem z powodzeniem podbijają tzw. Strefy apres ski, gdzie narciarze wypoczywają po szaleństwach na stoku. Wiele restauracji, które mieści się przy stoku, decyduje się na taką formę promocji. Nic dziwnego, podczas słonecznych zimowych dni, narciarze z chęcią spędzają czas, wylegując się na leżakach. Wybierając leżaki z nadrukiem, zwiększamy widoczność marki, co ma w późniejszym czasie wpływ na decyzje zakupowe.

Tagi: leżaki z nadrukiem, leżaki z nadrukiem na stoku, produkcja gadżetów reklamowych, leżaki z nadrukiem w pubach

comments icon3 komentarze
3 komentarze
137 wyświetleń
bookmark icon

3 thoughts on “Czy leżaki z nadrukiem to dobry pomysł na promocję?

    Napisz komentarz…

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

    Najstarsze
    Najnowsze
    Najwyżej oceniane