Inwestycje

Czym jest Solar Industry?

• Zakładki: 132


Prowadzisz firmę, której funkcjonowanie opiera się na pracy maszyn przemysłowych? Ich dynamiczna i sprawna praca oznacza zysk, a przestój stratę? Logicznym jest więc, że zależy Ci na jak najlepszych komponentach pozwalających utrzymać maszyny w ruchu a firmę w rozwoju! Zapraszamy Cię do zapoznania się z koncepcją Solar Industry, programem oszczędnościowym TCO oraz historią marki Solar, która od lat na pierwszym miejscu stawia dostępność i wysoką jakość.

Solar Industry to szeroko pojęta koncepcja której nadrzędnym celem jest zapewnienie firmom materiałów eksploatacyjnych niewidocznych w produkcie końcowym, bez których jednak ciągłość produkcji nie mogłaby być możliwa.

Firma z myślą i poszanowaniem potrzeb Klientów od lat gromadzi w swoim portfolio komponenty najlepszych producentów z całego świata, w m.in. Schneider Electric, Weidemuller, ABB, Eaton Electric i wielu innych. Co najważniejsze dla utrzymania produkcji firma Solar zadbała o dostępność oferowanych produktów a status dostępności każdego z produktów został określony w karcie każdego produktu. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą przewidzieć i zaplanować każdy proces usprawniający działalność jego firmy.

Program Oszczędnościowy TCO

Współpraca w ramach programu oszczędnościowego TCO firmy Solar obejmuje aktywne i proaktywne działania ze strony Solar Polska, których celem jest poprawa efektywności i zwiększenie wydajności Klientów.

Dzięki zaplanowanym i uporządkowanym procesom można w skuteczny sposób przeanalizować działanie poszczególnych firm i określić obszary, w których możliwe jest wypracowanie oszczędności, usprawnienie procesów administracyjnych a w konsekwencji uniknięcie przestojów w produkcji, bezpośrednio przekładających się na rentowność firmy. Połączenie wieloletniego know-how z pasją w działaniu od lat przynosi najlepsze rezultaty.

Firma Solar – lider w Twoim biznesie

Firma została założona w 1919 roku w Danii pod nazwą NORDISK SOLAR COMPAGNI z siedzibą w Kolding. Na początku podstawą jej działalności była sprzedaż importowanych liczników, które w firmowym warsztacie były wyposażane w dodatkowe urządzenia. Dzisiaj firma ta – prowadząca swoją działalność w Polsce aż w 17 oddziałach – dostarcza kompleksowe rozwiązania dla wielu firm, w tym m.in. dla producentów maszyn, przemysłu stoczniowego i morskiego, przemysłu motoryzacyjnego czy tele data security.Artykuł powstał przy współpracy z firmą Solar Polska.

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
126 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *