Firma

Czym kierować się podczas wyboru firmy szkoleniowej BHP


Bezpieczeństwo i higiena pracy jest nieodłączną wizytówką profesjonalnego pracodawcy. To właśnie regularne szkolenia bhp są pierwszym krokiem do uzyskania pożądanych rezultatów w tym obszarze. Jednak, w jaki sposób dokonać wyboru najlepszego specjalisty? Zapraszamy do artykułu!

Wiedza

Odpowiedź na pytanie zawarte w akapicie, doskonale zna zespół  INKA BHP&PPOŻ. Bogate doświadczenie pozwoliło na stworzenie autorskiej strategii kształcenia, opartej na trzech fundamentach- pierwszym z nich jest wiedza.


Ogromną przewagą ekspertów jest praktyka. Instruktorzy posiadają wykształcenie medyczne, dzięki czemu przekazywane informacje są zawsze aktualne i sprawdzone. Co więcej, specjaliści są czynnymi pracownikami służb medycznych, a to przekłada się na skuteczność prezentowanych technik i metod. Takie połączenie gwarantuje, że szkolenia bhp zdecydowanie wykraczają poza schematy teorii i umożliwiają realne zwiększenie bezpieczeństwa w każdym środowisku działania.


To jednak nie wszystko. Firma szkoleniowa koncentruje się na nieustannym podnoszeniu własnych kompetencji tak, aby pozostać liderem w obszarze edukacji BHP.

Doradztwo

Poza otwartymi i zamkniętymi szkoleniami, konsultanci udzielają również fachowych porad i wskazówek. System bezpieczeństwa w danym obiekcie lub zakładzie pracy, musi być opracowany przez najlepszych specjalistów. Takie podejście umożliwia wdrożenie efektywnych rozwiązań zapobiegawczych, a także szybką reakcję w przypadku wystąpienia niebezpiecznych incydentów. 


INKA BHP&PPOŻ świadczy usługi profesjonalnego konsultingu, który pozwala na zaprojektowanie funkcjonalnych metod. Doświadczeni eksperci dopasowują kompleksowy mechanizm działania do specyfiki, zasobów i zdolności danego obszaru pracy. Indywidualna taktyka znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa i sprawia, że zaprojektowane akcje są intuicyjne oraz automatyczne.

Profesjonalizm

Ostatni element przewagi konkurencyjnej wpływa na kilka obszarów przekazywania wiedzy. Przede wszystkim, zakres materiałów, kompetencji oraz samego personelu dostosowuje się do potrzeb słuchaczy.


Warto podkreślić, że firma edukacyjna  zapewnia pełen komfort i wygodę podczas przekazywania komunikatów. Właśnie dlatego powstała specjalna platforma szkoleniowa, która umożliwia powiększanie kompetencji, także w formie wirtualnych lekcji. Jest to idealna propozycja  dla wszystkich pracowników, niezależnie od lokalizacji zakładu pracy lub preferowanego czasu lekcji- platforma jest bowiem aktywna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu!

Fot. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
1 wyświetlenie
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *