Inwestycje

Dlaczego warto wybudować domek letniskowy? Te korzyści Cię zaskoczą!

• Zakładki: 83


Wiele osób szuka sposobów na ulokowanie swoich oszczędności – najlepiej taki, który pozwoli na pomnażanie tych oszczędności. Od dawna wiadomo, że dostępna na rynku lokaty nie są najkorzystniejszym rozwiązaniem, a oprocentowanie (szczególnie przy obecnej inflacji) pozwala zaledwie nie być stratnym. W co zatem inwestować kapitał? Wiele osób odpowie, że w nieruchomości. Z tym się zgodzimy, jednak nie mamy na myśli zakupu mieszkań czy apartamentów na wynajem, a dość specyficzny rodzaj nieruchomości, a mianowicie: domki letniskowe. Jakie lokalizacje są najlepsze? Jak wybudować domek szybko i niedużym kosztem?

Domek letniskowy na wynajem – od czego zacząć?

Inwestycję w domek letniskowy na wynajem warto rozpocząć od wybrania lokalizacji i zakupu działki. Najpopularniejszymi wyborami są Mazury, miejscowości nadmorskie, czy okolice gór (szczególnie w okolicach popularnych szlaków turystycznych i wyciągów narciarskich). Przy wyborze warto kierować się także swoimi preferencjami – z pewnością będziecie chcieli skorzystać z wypoczynku w domku kilka razy w roku. 

Decydując się na budowę domku letniskowego warto wybrać dom modułowy. Jego budowa jest niezwykle szybka i prosta. Modułowe domki letniskowe wykonane są z drewna, dlatego doskonale współgrają z otaczającą je naturą. Co istotne, aby wybudować domek letniskowy do 70 m2 nie jest konieczne uzyskiwanie pozwolenia na budowę, co ogranicza formalności do minimum. Drewniane domki letniskowe można urządzić w dowolny sposób, a dzięki instalacji ogrzewania możliwe jest korzystanie z nich przez cały rok. Nowoczesne domki letniskowe ulokowane w pięknych miejscach Polski przyciągają turystów zarówno z kraju, jak i z zagranicy!

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Domki Marysia

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
58 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *