Firma

Dziki Zachód w Polsce? Najlepsze imprezy firmowe z IKI Studio!

• Zakładki: 91


Grill, ognisko, kręgle i bilard to niewątpliwie przyjemne atrakcje sprzyjające integracji osób zatrudnionych w jednej firmie, ale czy nie chciałbyś dla swoich pracowników czegoś bardziej ekscytującego, niezapomnianego? Takiego, co oderwie myśli od codzienności i odstresuje po ciężkiej pracy? Mamy podpowiedź: impreza na Dzikim Zachodzie!

Impreza integracyjna na Dzikim Zachodzie

Zabawa w Dziki Zachód to coś, co wiele osób pamięta z odległego dzieciństwa. Kiedy nie było jeszcze smartfonów, komputerów ani konsol do gier, dzieci strzelały z patyków, wyobrażając sobie rewolwery, i wciągały do zabawy psy, które miały udawać konie, byki, kojoty. Czy nie świetnie byłoby wrócić do tych beztroskich czasów? Impreza w stylu country przygotowana przez IKI Studio dla grup firmowych to istne wehikuł czasu. Nic tak jak ona nie odpręża ani nie uwalnia pracowników od codzienności, obowiązków zawodowych, deadline’ów.

Na czym polega impreza „Dziki Zachód”?

Na imprezie tematycznej inspirowanej Dzikim Zachodem nie zabraknie największych atrakcji kojarzonych z zachodnimi terenami Stanów Zjednoczonych z wieków XIX i początku XX. Twoi pracownicy będą ujeżdżać ruchomego byka, ścigać się na krowach i brać udział w wyścigu z taczkami. Oczywiście aktywności ruchowe to nie wszystko, co oferuje IKI Studio. Wśród atrakcji znajdą się gry i zabawy zręcznościowe: rzucanie lassem, strzelanie do celu, rzucanie podkową i wiele więcej. Twoi pracownicy będą mieli okazję sprawdzić się pod kątem zręczności, sprytu, zaradności, kreatywności.

Na imprezie integracyjnej obecni będą animatorzy. Organizator zapewnia akcesoria tematyczne, a dodatkowo namawia do przebrania się w stroje tematyczne.

Zdj. Shutterstock

comments icon0 komentarzy
0 komentarze
41 wyświetleń
bookmark icon

Napisz komentarz…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *