ActCAD mało znany CAD w rewelacyjnej cenie

Polecane strony w sieci.
Awatar użytkownika
Zee Firr
Posty: 4
Rejestracja: 16 cze 2020, 11:19

ActCAD mało znany CAD w rewelacyjnej cenie

Post autor: Zee Firr »

Szanowni Państwo
Chciałbym się podzielić informacją która może się okazać przydatna dla wielu firm wykonawczych, czy to budowlanych, instalatorskich jak i dla biur projektowych. Jakiś czas temu szukałem oprogramowania CAD dla mojego pracodawcy. Związane to było z faktem że w biurze mieliśmy tylko jednego starego AutoCAD 2004 na 40 chłopa i 3 licencje ProgeCADa 2009. Niestety po pierwsze nasze oprogramowanie nie radziło sobie z nowymi formatami, które przysyłali projektanci. Po drugie zawsze ktoś musiał czekać na zwolnienie stanowiska. Moi podwładni zaczeli instalować pirackie oprogramowanie na co nie mogłem sie zgodzić gdyż w razie kontroli Prezes stwierdziłby że on o niczym nie wiedział i ma od tego kierownika produkcji. A kierownikiem byłem ja. Nie uśmiechało mi się płacić z własnej kieszeni więc zacząłem nalegać ustnie i pisemnie gdy sprawa nabrzmiała. Prezes się w..ił, gdyż w razie kontroli ja byłem kryty, a Prezes o wszystkim nie mógł nie wiedzieć. W końcu uległ. Polecił mi poszukać czegoś. Bez wachania przedstawiłem mu trzy alternatywne rozwiązania ZwCAD, BricsCAD i GstarCAD. Jednak na myśl, że ma wydać dwadzieścia kilka tysięcy za 10 licencji prawie zemdlał (już zapomniał że 10 lat wcześniej zapłacił za 1 licencję Autocad niemal tyle samo). Polecił ni znaleźć coś innego. I tak trafiłem na ActCAD. Kosztował wówczas niemal połowę tego co ZwCAD czy BricsCAD. Oferował najnowszy silnik IntelliCADa w wersji 8 (ten sam co ZwCAD). A najlepsze było to, że gdy testowałem go, to na 6 CADów, tylko w przypadku ActCAD dostałem odpowiedź z działu wsparcia w związku z problemem z rysunkiem. Inny mnie oleli. Od tamtej pory korzystam z niego w codziennej pracy, a ActCAD w ciągu 5 lat uległ tak daleko idącym zmiana, że według mnie to pierwsza liga alternatywnych rozwiązań AutoCADa. Zresztą każdy z Państwa może go przetestować za darmo, przez 14 dni. Wystarczy wejść na https://actcad.pl i się zarejestrować lib pobrać go ze strony producenta https://actcad.com. A ha ceny za licencję zaczynają się już od 469 zł z VAT (roczna) lub 899zł (wieczysta). Pozdrawiam
Ledek

Re: ActCAD mało znany CAD w rewelacyjnej cenie

Post autor: Ledek »

Według mnie zdecydowanie warto poświęcić więcej uwagi na skuteczność w działaniu i jednocześnie dobrania odpowiedniego programu CAD który pomoże Wam efektywnie pracować i stworzyć duże projekty m.in jeżeli chodzi o ZwCAD i uważam, że należy do jednych z najlepszych jeżeli chodzi o jakość przygotowania, stabilność pracy oraz bardzo dobry zestaw nakładek. Jednak nikt Ci o nim tak dobrze nie opowie, jakbyś mógł sprawdzić go sam. Szeroki wachlarz funkcjonalności i też będziesz mógł pobrać sobie pełną wersję próbną na miesiąc zeby przekonać sie na własnej skórze.
ODPOWIEDZ