porady o uprawach owoców

Wszystko o twoim hobby i rozrywkach czasu wolnego. Koncerty, sport, podróże.
mińka

porady o uprawach owoców

Post autor: mińka »

Gdzie waszym zdaniem najlepiej szukać takich informacji, głównie to porad związanych z uprawą różnych gatunków owoców. Dobrze, żeby też były informacje na temat chorób jakie mogą się pojawić, co wtedy robić. Różne książki, w sensie takie poradniki to mam. Przydałyby się jeszcze jakieś specjalistyczne portale. Najlepiej żeby była tam szeroka i różnorodna tematyka, też co się dzieje w branży na przykład. Zawsze warto być na bieżąco jak to mówią, też nie chcę być w tyle.
Błażej05

Re: porady o uprawach owoców

Post autor: Błażej05 »

mińka pisze: ↑04 lis 2021, 21:28 Gdzie waszym zdaniem najlepiej szukać takich informacji, głównie to porad związanych z uprawą różnych gatunków owoców. Dobrze, żeby też były informacje na temat chorób jakie mogą się pojawić, co wtedy robić. Różne książki, w sensie takie poradniki to mam. Przydałyby się jeszcze jakieś specjalistyczne portale. Najlepiej żeby była tam szeroka i różnorodna tematyka, też co się dzieje w branży na przykład. Zawsze warto być na bieżąco jak to mówią, też nie chcę być w tyle.
Dobrze powiedziane, zdecydowanie warto być na bieżąco. Tym bardziej, że w różnych branżach tak też i w sadownictwie pewnie cały czas coś się dzieje. Najlepiej jakby jakiś sadownik się wypowiedział. Pewnie takich różnych serwisów w necie to nie brakuje, kwestia które są godne uwagi.
miętka

Re: porady o uprawach owoców

Post autor: miętka »

Jeśli szukasz już takich konkretnych informacji związanych z uprawami owoców, to najbardziej adekwatnymi miejscami będą takie specjalistyczne portale. Teraz w internecie to niemal wszystko można znaleźć przecież. Dla sadowników portale też są jak najbardziej. Trochę się takimi rzeczami interesuję i mogę ci polecić https://sadowniczeabc.pl/ , tutaj jest co czytać i to na różne tematy. O cenach owoców, o uprawach, o różnych chorobotwórczych problemach i dużo innych.
ODPOWIEDZ