Trantran.pl opinie

Dzielimy się najlepszymi przepisami, polecamy restauracje. Wszystko dla smakoszy.
Awatar użytkownika
Agapit78
Posty: 21
Rejestracja: 06 mar 2019, 21:16

Trantran.pl opinie

Post autor: Agapit78 »

Kochani! Szukam jakieś przyjemnej restauracji w Warszawie na spotkanie biznesowe. Właściwie to myślałem już o trantran – goście lubią egzotyczne potrawy. Macie jakieś opinie na temat tej restauracji? Warto się tam wybrać?
Awatar użytkownika
Dobrochna88
Posty: 26
Rejestracja: 02 lip 2019, 18:25

Re: Trantran.pl opinie

Post autor: Dobrochna88 »

Jeśli lubisz wietnamskie jedzenie to jak najbardziej! Bywam tam często i zawsze próbuję czegoś nowego – uwielbiam niepowtarzalność smaków w tej kuchni…
Awatar użytkownika
Artur1992
Posty: 46
Rejestracja: 04 wrz 2019, 16:08

Re: Trantran.pl opinie

Post autor: Artur1992 »

Dania w restauracji trantran idealnie nadają się do spożywania na spotkaniu biznesowym. Miejsce jest spokojne i przytulne, sprzyja przyjemnym konwersacjom.
Awatar użytkownika
Gizela_94
Posty: 6
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:20

Re: Trantran.pl opinie

Post autor: Gizela_94 »

Ooo… Na temat tran tran mam bardzo pozytywną opinię. Widać, że właściciele wkładają całe serce w przygotowanie dań i starannie dobierają składniki. Zawsze panuje tam wyjątkowa atmosfera.
Awatar użytkownika
Oktawiusz81
Posty: 22
Rejestracja: 23 cze 2019, 10:58

Re: Trantran.pl opinie

Post autor: Oktawiusz81 »

Jak będziesz tam na spotkaniu biznesowym to polecam zamówić pho ha noi. Bardzo pożywny bulion. Moja ulubiona wersja to ta z krewetkami. Polecam!
Awatar użytkownika
Łucja-91
Posty: 15
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:16

Re: Trantran.pl opinie

Post autor: Łucja-91 »

Warto, warto! Często bywam tam z rodziną i to idealne miejsce do celebrowania wspólnego posiłku. Jaka może być moja opinia? Jak najbardziej pozytywna. Smaczne, zdrowe jedzenie i czysty, nowocześnie urządzony lokal. Czego chcieć więcej? 😉
Awatar użytkownika
Owidiusz
Posty: 26
Rejestracja: 08 maja 2019, 1:42

Re: Trantran.pl opinie

Post autor: Owidiusz »

Trantran to najlepsza wietnamska restauracja w jakiej jadłam… Polecam!
Awatar użytkownika
Tymon93
Posty: 25
Rejestracja: 02 cze 2019, 4:49

Re: Trantran.pl opinie

Post autor: Tymon93 »

Często przychodzimy tam ze znajomymi i mamy raczej pochlebne opinie. Ciekawe smaki, egzotyczne połączenia. Świetne miejsce zarówno do mniej lub bardziej oficjalnych rozmów.
Awatar użytkownika
margolcia
Posty: 63
Rejestracja: 18 maja 2019, 12:09

Re: Trantran.pl opinie

Post autor: margolcia »

W Warszawie bardzo fajnym miejscem na takie spotkanie jest także restauracja Garo Sushi. Jest to miejsce bardzo spokojne i idealnie nadaje się na takie spotkania. Tutaj zjecie dania kuchni japońskiej no i rzecz oczywista niesamowicie dobre sushi. Odważę się powiedzieć, ze lepszego sushi nigdzie nie zjecie. W dodatku restauracja ta mieści się w słynnym Forcie Służew, które także warto odwiedzić

ikea telefon kontaktowy
ODPOWIEDZ