Ciekawe kursy językowe

Czy warto inwestować w rozwój osobisty? Gdzie szukać szkoleń? Jak rozpoznać specjalistę?
Awatar użytkownika
Roksana-86
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2021, 4:43

Ciekawe kursy językowe

Post autor: Roksana-86 »

Hej wam. Uczycie się obecnie jakichś języków? Mnie zainteresowały kursy języka chińskiego. Nie powiem, już dawno temu chciałam poznać chiński, bo od zawsze fascynowała mnie kultura krajów azjatyckich. Też mieliście okazję uczyć się jakiegoś mniej popularnego języka? Jak wam szło?
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Ciekawe kursy językowe

Post autor: Bella »

Z tego, co mi wiadomo, to niektóre firmy oferują takie kursy językowe dla swoich pracowników ;) Czy Wy macie u siebie możliwość zapisania się na taki kurs? Z tego, co wiem, to jeśli chodzi o Angielski dla firm Lublin ma taką szkołę Ling Team, która takie właśnie szkolenia dla pracowników organizuje. Czy ktoś z Was miał z nią już może wcześniej do czynienia?
człk

Re: Ciekawe kursy językowe

Post autor: człk »

Ja mam zajęcia z niemieckiego w szkole językowej Début: https://www.debut-szkola.com/niemiecki-online Wszystko jest online, uczę się naprawdę dużo, lektor doskonale przekazuje wiedzę, poprawia mnie, przy wymowie, ale ogólnie jest bardzo sympatyczny, świetnie się z nim dogaduję. Liczba godzin, to, w jakiej formie są zajęcia, no wszystko mi pasuje. Języka uczę się dla siebie, ale w pracy także jest mi potrzebny, ten kurs doskonale mi się sprawdza, jest w korzystnej cenie.
ODPOWIEDZ