Jaki żłobek?

Czy warto inwestować w rozwój osobisty? Gdzie szukać szkoleń? Jak rozpoznać specjalistę?
Awatar użytkownika
irina_62
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2020, 22:07

Jaki żłobek?

Post autor: irina_62 »

Cześć. Nie mogę się zdecydować, do jakiego warszawskiego żłobka zapisać mojego synka. Najbardziej atrakcyjna wydaje mi się oferta anteczek.pl. Jakie macie opinie na temat tego miejsca? Polecacie?
Awatar użytkownika
elwira
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2020, 8:08

Re: Jaki żłobek?

Post autor: elwira »

Ja należę do grona rodziców, którzy bardzo chwalą żłobek Anteczek. Skusiły mnie ich zajęcia dodatkowe z angielskiego, ale szybko okazało się, że zalet ta placówka ma o wiele więcej. Można na przykład wymienić super wychowawców czy przyjazną atmosferę.
dorź

Re: Jaki żłobek?

Post autor: dorź »

ja ostatnio rozglądałem się za jakimś porządnym żłobkiem na terenie Gliwic. W końcu zdecydowałem się na ofertę https://www.zlobekgliwice.com/ i mogę polecić go również wam. Jest to sprawdzony żłobek, w którym pracują doświadczeni pedagodzy. Wasze dzieci będą tam miały zapewniony prawidłowy rozwój.
towiś

Re: Jaki żłobek?

Post autor: towiś »

Jeśli szukacie idealnego miejsca dla waszego dziecka, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://www.wioski.co . Jest tam bowiem naprawdę ciekawe miejsce, gdzie znajdziecie wiele punktów opieki. W takich miejscach dziecko uczy się i rozwija, a to jest bardzo ważne zwłaszcza w pierwszych latach jego życia.
ODPOWIEDZ