Kurs na prawo jazdy w Łodzi

Czy warto inwestować w rozwój osobisty? Gdzie szukać szkoleń? Jak rozpoznać specjalistę?
Awatar użytkownika
Dominik83
Posty: 37
Rejestracja: 17 maja 2019, 5:50

Kurs na prawo jazdy w Łodzi

Post autor: Dominik83 »

Hej kochani! Niedługo kończę 18 lat, więc uznałem, że to odpowiedni moment, żeby zapisać się na kurs jazdy. Słyszałem dużo dobrego o auto szkole http://palgan.pl/. Myślicie, że warto się tam zapisać?
Awatar użytkownika
Dana1978
Posty: 34
Rejestracja: 09 mar 2019, 8:08

Re: Kurs na prawo jazdy w Łodzi

Post autor: Dana1978 »

Ja chodziłam do http://palgan.pl/ na kurs jazdy na kategorię A. Instruktorzy to świetni ludzie - bardzo dobrze nauczają i tłumaczą wszystkie niejasne sytuacje. Dzięki temu teraz potrafię jeździć bardzo płynnie.
Awatar użytkownika
Artur1992
Posty: 46
Rejestracja: 04 wrz 2019, 16:08

Re: Kurs na prawo jazdy w Łodzi

Post autor: Artur1992 »

Również polecam szkołę nauki jazdy Pałgan. Koniecznie sprawdź ich ofertę: http://palgan.pl/. Uczą tam jeździć zgodnie z zasadami eco dirvingu i w każdych warunkach pogodowych. Serdecznie polecam każdemu!
Awatar użytkownika
Fera
Posty: 9
Rejestracja: 07 mar 2019, 7:19

Re: Kurs na prawo jazdy w Łodzi

Post autor: Fera »

Dzięki http://palgan.pl/ egzamin na prawo jazdy zdałam za pierwszym razem! To zdecydowanie najlepsza auto szkoła z Łodzi. Instruktorzy znają wszystkie trasy egzaminacyjne i opowiadają o wszystkich ewentualnych pułapkach.
Awatar użytkownika
oktawia-79
Posty: 17
Rejestracja: 10 maja 2019, 18:37

Re: Kurs na prawo jazdy w Łodzi

Post autor: oktawia-79 »

Bardzo bałam się egzaminu państwowego na prawo jazdy, ale dzięki http://palgan.pl/ zdałam go bez problemu. Czułam się dobrze przygotowana. Dlatego jak najbardziej polecam tę szkołę nauki jazdy.
Awatar użytkownika
Tomik00
Posty: 233
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: Kurs na prawo jazdy w Łodzi

Post autor: Tomik00 »

Podczas robienia prawa jazdy jest wiele rzeczy na które trzeba szczególnie zwracać uwagę, bo nawet najdrobniejsze problemy mogą przyczynić się do oblania, ale od tego jest też szkoła jazdy i instruktor który powinien nas do wszystkiego przygotować. Dlatego polecam ze swojej strony w Poznaniu szkołę jazdy OSK Pegaz która potrafi naprawdę profesjonalnie przygotować i to osoby, które nie do końca na początku dobrze radzą sobie za kółkiem.
Awatar użytkownika
zuzanka
Posty: 32
Rejestracja: 01 wrz 2019, 21:01

Re: Kurs na prawo jazdy w Łodzi

Post autor: zuzanka »

Wiadomo, prawo jazdy zawsze się przydaje i warto podejsc do kursu. Jednakże, na kursie uczą tak na prawdę podstaw, tego co jest niezbędne czyli obsługi samochodu i przepisów ruchu drogowego. Całe doświadczenie zdobywa się już po zdanym egzaminie ;). Przemierzając kolejne kilometry samochodem czasami jednak zdarzy się dostac mandat. Wtedy z pomocą przychodzi stronka https://zaplacmandat.pl . Można tam dokonac płatności za mandat nie wychodząc nawet z domu.
Awatar użytkownika
guster
Posty: 178
Rejestracja: 06 sie 2020, 15:51

Re: Kurs na prawo jazdy w Łodzi

Post autor: guster »

Jeśli interesuje Cię zdanie kursu w Transporcie Drogowym w Katowicach to możesz się na taki egzamin zapisać do szkoły jazdy https://www.certyfikatkatowice.pl/ Miałem u nich takie szkolenia i jestem zadowolony z nich, za pierwszym razem udało mi się dać wszystkie egzaminy.
Białecki

Re: Kurs na prawo jazdy

Post autor: Białecki »

Ja mogę polecić dobrą szkołę nauki jazdy w Poznaniu https://autodrive.com.pl/home/. Uczyłam się tam jeździć, więc wiem o czym mówię. Bardzo miły i cierpliwy instruktor, na jazdy można się umawiać nawet wcześnie rano lub późnym wieczorem, co jest dość nietypowe jak na tutejsze szkoły. Fajne jest też to, że plac manewrowy jest blisko ośrodka WORD, dzięki temu dużo jazd po mieście to były jazdy trasami egzaminacyjnymi. Moim zdaniem to świetna szkoła.
radosław

Re: Kurs na prawo jazdy w Łodzi

Post autor: radosław »

Jeśli chodzi o kursy to warto je zrobić w sprawdzonym miejscu, które posiada bardzo dobre opinie. Takim jest https://radiis.pl/kurs-hds-udt-w-stalowej-woli , Bardzo dobre przygotowanie, wszystko objaśniają. Dzięki kursom można znaleźć o wiele lepiej płatną pracę niż dotychczas
Awatar użytkownika
emki920
Posty: 375
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:07

Re: Kurs na prawo jazdy w Łodzi

Post autor: emki920 »

Taki kurs jest również potrzebny osobom, które straciły prawo jazdy po np. jeździe po alkoholu. Jest to rzecz, którą należy potępiać, ale też można szukać pomocy, bo czasem wykroczenie nie jest bardzo duże i jest odpowiednią nauczką. Koniecznie powinniście sprawdzić sobie https://jazdapopijaku.pl/ - to jazda po alkoholu adwokat oraz świetny blog.
Łutaś Adam

Re: Kurs na prawo jazdy w Łodzi

Post autor: Łutaś Adam »

Podstawą, aby nauczyć się odpowiednio, bezpiecznie, zgodnie z przepisami jeździć jest po prostu dobre szkolenie, a to odbywa się właśnie w OSK. Wybór odpowiedniego to zatem bardzo ważna kwestia. Ja osobiście polecam tu współpracę z http://osk-borawski.pl/, zobaczcie na stronie, jakie są ich zalety, jak dla mnie właśnie odpowiednie podejście do kursanta, dopracowanie szczegółów, techniki jazdy
Prawo jazdy

Re: Kurs na prawo jazdy w Łodzi

Post autor: Prawo jazdy »

Najlepsza nauka jazdy www.jazda.ostroleka.pl Kształcimy jeździć samochodem, identycznym jaki spotkasz na teście w OŚRODKU RUCHU DROGOWEGO. Mach to również firma w której możesz kupić jazdy doszkalające, dzięki jakim nabierzesz jeszce więcej pewności za kierownicą. Dla kontrahentów, nie mających wiele wolnego czasu proponujemy nauki w weekendy bądź w trybie przyśpieszonym, jaki trwa około 14 dni. Dajemy możliwość szkolenia własnymi pojazdami lub wynajęcia naszej floty samochodowej.
Zapraszamy na szkolenie z bezpiecznej jazdy.
ODPOWIEDZ