Pomoce dydaktyczne dla szkół

Czy warto inwestować w rozwój osobisty? Gdzie szukać szkoleń? Jak rozpoznać specjalistę?
Awatar użytkownika
Albert1961
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2020, 1:08

Pomoce dydaktyczne dla szkół

Post autor: Albert1961 »

Skąd zamawiacie pomoce dydaktyczne do waszych szkół i przedszkoli? Pytam, bo trafiłem ostatnio na interesującą ofertę na stronie Igom. Może mieliście okazję wykorzystywać dostępne u nich materiały edukacyjne? Polecacie?
Awatar użytkownika
wirgiliusz_75
Posty: 1
Rejestracja: 01 lis 2020, 12:53

Re: Pomoce dydaktyczne dla szkół

Post autor: wirgiliusz_75 »

Myślę, że pomoce dydaktyczne Igom są naprawdę efektywne i przydatne przy pracy z dziećmi w różnym wieku. W moim przedszkolu dużo korzystamy z ich materiałów do nauki liczenia i czytania. Są świetne, a co najważniejsze trafiają do dzieciaków.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Pomoce dydaktyczne dla szkół

Post autor: Bella »

Jeśli chodzi o tablice magnetyczne, to widziałam ostatnio, że można je całkiem niedrogo zamówić w sklepie internetowym http://tablice-magnetyczne.com/tablice-magnetyczne.html. Jak widać wybór jest tam całkiem szeroki, oprócz samych tablic można też zamówić akcesoria do nich. Polecam ;)
saruś

Re: Pomoce dydaktyczne dla szkół

Post autor: saruś »

Jeśli twoje dziecko zaczyna naukę w szkole i zastanawiacie się nad pomocami dydaktycznymi to polecam ten sklep tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html . Znajdziemy w niej wyprawkę taka jak : farby i akcesoria, bloki, wycinki, kredki itp.
Awatar użytkownika
emki920
Posty: 375
Rejestracja: 15 mar 2019, 11:07

Re: Pomoce dydaktyczne dla szkół

Post autor: emki920 »

W obecnych czasach nauka jest dosyć mocno utrudniona, dlatego warto jest poszukać rozwiązań, które znacznie ją ułatwią. Na stronie: http://www.rdn.pl/news/angielski-online ... h-pandemii jest bardzo fajny artykuł, który mówi o nauce angielskiego on-line w czasie pandemii. Polecam
krzyś

Re: Pomoce dydaktyczne dla szkół

Post autor: krzyś »

Wiecie jakie są: nauka zdalna zalety ? Przede wszystkim jest to łatwy dostęp do edukacji ze względu na to, że możecie w każdym miejscu się uczyć, nie musicie dojeżdżać na uczelnie. Bardzo ciekawe rozwiązanie przedstawia ta stronka, więc naprawdę warto się z nią lepiej zapoznać.
ODPOWIEDZ