Jakie auto wybrać - Hyundai i20

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Ezzi
Posty: 118
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:55

Jakie auto wybrać - Hyundai i20

Post autor: Ezzi »

Cześć
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jeśli chodzi o wybór auta dla małżonki i co sądzicie na temat Hyundaia i20. Będę wdzięczny za wskazówki, bo już nie wiem w jakim kierunku warto pójść (mieszkam w Rzeszowie), pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Tomik00
Posty: 233
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: Jakie auto wybrać - Hyundai i20

Post autor: Tomik00 »

Tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście odwiedzili serwis Auto Res Rzeszów. W mojej opinii zdecydowanie numer jeden jeżeli chodzi o jakość, profesjonalne podejście i dobry zakres cenowy. Tak jak być powinno i bez problemów zmieścicie się w swoim budżecie stawiając na auto używane, czy może coś z wyprzedaży rocznika.
Awatar użytkownika
ArkadiuszK0
Posty: 67
Rejestracja: 15 paź 2019, 12:13

Re: Jakie auto wybrać - Hyundai i20

Post autor: ArkadiuszK0 »

Jak najbardziej mogę się zgodzić z opinia poprzednika odnośnie samego auta, jak i salonu samochodowego. W ich przypadku można liczyć zarówno na wysoki standard, pełne bezpieczeństwo transakcji, różne modele aut nowych i używanych i to wyłącznie stawiając na topowe modele jak Fiat, Hyundai, Alfa Romeo, czy także Jeep. No i też często są naprawdę perełki w ofercie modeli używanych. Mam nadzieję, że jak już wybierzecie to podzielicie się z nami spostrzeżeniami.
Awatar użytkownika
Ezzi
Posty: 118
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:55

Re: Jakie auto wybrać - Hyundai i20

Post autor: Ezzi »

Dzięki wielkie za wskazówki, czyli jednak całkiem niezły kierunek obrałem. Mam nadzieję, że będą nam w stanie profesjonalnie pomóc.
Ryś

Re: Jakie auto wybrać - Hyundai i20

Post autor: Ryś »

Też zastanawiałem się nad zakupem tego dla małżonki ale wizualnie jej nie odpowiadał. Koniec końców wspólnie wybraliśmy yarisa III . Dla niej taki wystarczy a w wersji hybrydowej spalanie na serio niewielkie a chciała coś oszczędnego to ma.
Awatar użytkownika
aron
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2020, 21:19

Re: Jakie auto wybrać - Hyundai i20

Post autor: aron »

Są różne gusta, zamiłowania czasem nawet z pokolenia na pokolenie do konkretnych marek. Tak jak moje zamiłowanie do marki Porsche, to po ojcu ;) Nawet był moim prywatnym doradcą w salonie Porsche Centrum Sopot jak wybierałem auto dla siebie.
ODPOWIEDZ