Rękodzieło

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 15
Rejestracja: 08 sty 2019, 8:54

Rękodzieło

Post autor: Karolina »

Hej! Czy ktoś z Was wytwarza rękodzieło? Zastanawiam się czy taki biznes jest opłacalny. Czy ktoś mógłby się podzielić swoimi doświadczeniami?
Awatar użytkownika
Kiki_mamona
Posty: 8
Rejestracja: 10 sty 2019, 16:11

Re: Rękodzieło

Post autor: Kiki_mamona »

Masz za dużo wolnego czasu?? :-p To pewnie zależy od tego, co chcesz robić. Czy chcesz tworzyć biżuterię, czy może chcesz tworzyć meble lub obrazy. Każdy biznes rządzi się własnymi prawami ;-)
Awatar użytkownika
Boniu
Posty: 21
Rejestracja: 09 sty 2019, 22:16

Re: Rękodzieło

Post autor: Boniu »

Z rękodziełem łatwo nie jest. Jeżeli dopiero ruszasz z tematem i chcesz zaistnieć na rynku, to musisz w to włożyć sporo pracy. Mój sąsiad zajmował się projektowaniem i wykonywaniem designerskich półek z drewna. Miał swoich klientów, ale zjadły go ceny dyskontowe, w których dostaniesz wszystko i bardzo konkurencyjne oferty w sieci. Zobacz chociażby, za jakie grosze możesz kupić fajną półkę tu: https://www.ceneo.pl/Polki
Awatar użytkownika
mikksenia
Posty: 459
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:48

Re: Rękodzieło

Post autor: mikksenia »

To ciekawa i bardzo przyszłościowa branża. Coraz więcej osób kupuje rzeczy wykonywane przez małych przedsiębiorców. Zachęcam do tego, abyś spróbowała! Jeśli jednak chcesz mieć pewność finansową, sprawdź odnawialną linię finansowania od www.finiata.pl. To jedyna taka możliwość na rozwój dla Twojej firmy. Spłacasz wyznaczoną przez siebie ilośc funduszy w oprocentowaniu jedynie 2,9%. Dodatkowo masz opiekę osób od nich. Zadzwoń i poznaj szczegóły!
Awatar użytkownika
Przemekk
Posty: 87
Rejestracja: 15 wrz 2019, 20:17

Re: Rękodzieło

Post autor: Przemekk »

Jestem ciekaw czy rękodzieło jako biznes się opłaca? Zauważyłem, że niby można na tym zarobić, bo wyroby hand made są dość drogie, ale czy z kolei Polaków na to stać? A może próbować na rynkach zagranicznych?
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: Rękodzieło

Post autor: gizwald »

wystawiajcie się na Etsy, tam towar lepiej schodzi niż w polskich sklepach
nórmit

Re: Rękodzieło

Post autor: nórmit »

Jeżeli zdecydujecie się na biznes związany z rękodziełem i sztuką to polecam wam zapisać sobie kontakt do http://art-transporter.com.pl/ Firma ta specjalizuje się w transportowaniu dzieł sztuki. Warto nawiązać z nimi współpracę.
ODPOWIEDZ