Rozwój firmy transportowej - Wasze pomysły

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
TomaszKeś

Rozwój firmy transportowej - Wasze pomysły

Post autor: TomaszKeś »

Chciałbym poznać Waszą opinię na temat możliwości rozwoju firmy transportowej i jednocześnie poprawy efektywności pracy oraz kontroli pracowników. Czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi w tym zakresie na co zwrócić uwagę i jednocześnie gdzie warto szukać podpowiedzi, aby jednak to stopniowo dopracowywać? :)
MikołajSz

Re: Rozwój firmy transportowej - Wasze pomysły

Post autor: MikołajSz »

Ciężko powiedzieć, na pewno ważne jest to aby mieć dobrze zorganizowanych pracowników i jednocześnie zachowywać nad nimi kontrolę wraz z rozwiązaniami które będą przynosiły ograniczenie kosztów utrzymania, ale i zwiększenia zysków. Dlatego też my z rok temu wprowadziliśmy system Flotman który fajnie się tutaj sprawdza, tym bardziej że mamy codzienne automatyczne raporty z najważniejszymi danami więc wiadomo co trzeba zmienić i poprawić, kontrolę nad paliwem, lokalizacjami i też integrację z giełdami zleceń TimoCom oraz Trans24.
kłodzki_54

Re: Rozwój firmy transportowej - Wasze pomysły

Post autor: kłodzki_54 »

Jeżeli chodzi o rozwój firmy to z doświadczenia wiem, że najlepiej sprawdzają się przemyślane inwestycje. Jeżeli masz fundusze to skup się na zwiększeniu zasięgów swojej firmy, a jeśli nie możesz sobie na to pozwolić to skontaktuj się z doradcą z PS Finanse z Warszawy. To specjaliści w dziedzinie pomocy w staraniu się o kredyt przez przedsiębiorstwa - sam się do nich zgłosiłem jakiś czas temu, kiedy moja firma była na granicy upadku. Tylko dzięki uzyskanemu z ich pomocą kredytowi byłem w stanie wyciągnąć swój biznes z trudnej sytuacji i sprawić, żeby wreszcie zaczął przynosić profity.
Ghi7byę

Re: Rozwój firmy transportowej - Wasze pomysły

Post autor: Ghi7byę »

TomaszKeś pisze: ↑07 cze 2021, 12:52 Chciałbym poznać Waszą opinię na temat możliwości rozwoju firmy transportowej i jednocześnie poprawy efektywności pracy oraz kontroli pracowników. Czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi w tym zakresie na co zwrócić uwagę i jednocześnie gdzie warto szukać podpowiedzi, aby jednak to stopniowo dopracowywać? :)

też szukam takich informacji.
-
paczki do Czech
ŁukaszMes

Re: Rozwój firmy transportowej - Wasze pomysły

Post autor: ŁukaszMes »

MikołajSz pisze: ↑08 cze 2021, 9:33 Ciężko powiedzieć, na pewno ważne jest to aby mieć dobrze zorganizowanych pracowników i jednocześnie zachowywać nad nimi kontrolę wraz z rozwiązaniami które będą przynosiły ograniczenie kosztów utrzymania, ale i zwiększenia zysków. Dlatego też my z rok temu wprowadziliśmy system Flotman który fajnie się tutaj sprawdza, tym bardziej że mamy codzienne automatyczne raporty z najważniejszymi danami więc wiadomo co trzeba zmienić i poprawić, kontrolę nad paliwem, lokalizacjami i też integrację z giełdami zleceń TimoCom oraz Trans24.
Również uważam, że warto szukać skutecznych propozycji systemów które pozwolą Wam efektywnie pracować i jednocześnie zarządzać swoją firmą transportową i całą flotą. Można się skontaktowac z ich obsługą techniczną i wszystkiego dowiedzieć, tak samo na ich stronie internetowej zostało to dobrze przedstawione więc sprawdzicie czy to optymalna opcja dla Waszego biznesu.
TomaszKeś

Re: Rozwój firmy transportowej - Wasze pomysły

Post autor: TomaszKeś »

MikołajSz pisze: ↑08 cze 2021, 9:33 Ciężko powiedzieć, na pewno ważne jest to aby mieć dobrze zorganizowanych pracowników i jednocześnie zachowywać nad nimi kontrolę wraz z rozwiązaniami które będą przynosiły ograniczenie kosztów utrzymania, ale i zwiększenia zysków. Dlatego też my z rok temu wprowadziliśmy system Flotman który fajnie się tutaj sprawdza, tym bardziej że mamy codzienne automatyczne raporty z najważniejszymi danami więc wiadomo co trzeba zmienić i poprawić, kontrolę nad paliwem, lokalizacjami i też integrację z giełdami zleceń TimoCom oraz Trans24.
Dzięki wielkie Panowie za podpowiedzi i wskazówki, na pewno ułatwi mi to podjęcie ostatecznej decyzji jeżeli chodzi o wybór rozwiązań wspierających naszą firmę. Pozdrawiam i liczę że to oczywiście nie koniec odpowiedzi :)
SzymońK

Re: Rozwój firmy transportowej - Wasze pomysły

Post autor: SzymońK »

Dlatego również my zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszej firmy systemu Flotman z pomocą którego będziecie mogli lepiej zarządzać swoją flota aut, kontrolować lokalizacje, zużycie paliwa, czy również łatwiej pozyskiwać kolejne zlecenia z giełd typu TimoCom, czy również Trans24 gdzie ich nie brakuje, jednak tylko lepsza organizacja może przynieść realne zyski kiedy dopracujemy transy i wykorzystanie całej strefy załadunkowej.
Emeń

Re: Rozwój firmy transportowej - Wasze pomysły

Post autor: Emeń »

SzymońK pisze: ↑28 cze 2021, 14:20 Dlatego również my zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszej firmy systemu Flotman z pomocą którego będziecie mogli lepiej zarządzać swoją flota aut, kontrolować lokalizacje, zużycie paliwa, czy również łatwiej pozyskiwać kolejne zlecenia z giełd typu TimoCom, czy również Trans24 gdzie ich nie brakuje, jednak tylko lepsza organizacja może przynieść realne zyski kiedy dopracujemy transy i wykorzystanie całej strefy załadunkowej.
Też będziemy musieli to rozważyć, jednak rzeczywiście dobra firma transportowa wymaga dopracowania i poprawy wydajności oraz skutecznego ograniczania wydatków. Mam nadzieję, że przełoży się to realnie na nasz biznes skoro tak go chwalicie.

aktualność map google
KacperOś

Re: Rozwój firmy transportowej - Wasze pomysły

Post autor: KacperOś »

No własnie brzmi to interesująco, bo rzeczywiście jeśli chodzi o zarządzanie transportem to przydałoby się rozwiązanie które odciąży nad od ilości zadań i jednocześnie pozwoli poprawić wyniki końcowe pracy kierowców i pozyskiwania nowych zleceń żeby jednak utrzymać swoją pozycję i pozostać konkurencyjnym.
Lezeń

Re: Rozwój firmy transportowej - Wasze pomysły

Post autor: Lezeń »

KacperOś pisze: ↑26 lip 2021, 15:12 No własnie brzmi to interesująco, bo rzeczywiście jeśli chodzi o zarządzanie transportem to przydałoby się rozwiązanie które odciąży nad od ilości zadań i jednocześnie pozwoli poprawić wyniki końcowe pracy kierowców i pozyskiwania nowych zleceń żeby jednak utrzymać swoją pozycję i pozostać konkurencyjnym.
Dlatego po prostu dobrze odezwać się do obsługi flotman i popytać co i jak, żeby sprawdzić czy zapewniają funkcje jakich potrzebujecie oraz jak to wygląda pod względem kosztów. Ja jak na razie jestem po prostu z tej decyzji że na nich postawiliśmy zadowoleni bo świadczą o tym poprawione wyniki.
Sławomir

Re: Rozwój firmy transportowej - Wasze pomysły

Post autor: Sławomir »

O rozwój firmy należy stale dbać i szukać nowoczesnych rozwiązań dla usprawnienia prac. W przypadku mojej firmy korzystam z systemu monitoring floty Safefleet i jestem bardzo zadowolony. Bezpośrednio z biura mogę nadzorować i kierować całą moją flotą.
OlgiersŻ

Re: Rozwój firmy transportowej - Wasze pomysły

Post autor: OlgiersŻ »

Może warto się na kimś wzorować i brać przykład z prawdziwych liderów w tej branży. Ja znam firmę Ruta z Mińska Mazowieckiego http://www.ruta-transport.pl/pl/kontakt.html , która specjalizuje się w transporcie drogowym materiałów sypkich w naczepach typu silos krajowy i międzynarodowy.
MariaŻ

Re: Rozwój firmy transportowej - Wasze pomysły

Post autor: MariaŻ »

Jeżeli jesteśmy w temacie firmy transportowej to polecam zapoznać się z ofertą tej firmy Tab-Trans https://www.tab-trans.pl/kontakt z Krakowa. Firma oferuję kompleksowe usługi transportowe, krajowe, transport do 22 ton, transport kontenerów w tym transport kontenerów biurowych.
Awatar użytkownika
blicz
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:38

Re: Rozwój firmy transportowej - Wasze pomysły

Post autor: blicz »

Ja bym na waszym miejscu zainwestowała w punkt paczkowy , skoro już działacie w branży transportowej. Nie wymaga on żadnej inwestycji, wystarczy posiadać lokal gdzie będzie przyjmować się paczki i to wszystko. Czysty zarobek. Przemyślcie to sobie. Moim zdaniem to dobry pomysł na rozwój firmy
ignacy

Re: Rozwój firmy transportowej - Wasze pomysły

Post autor: ignacy »

blicz pisze: ↑01 lis 2021, 20:57 Ja bym na waszym miejscu zainwestowała w punkt paczkowy, skoro już działacie w branży transportowej. Nie wymaga on żadnej inwestycji, wystarczy posiadać lokal gdzie będzie przyjmować się paczki i to wszystko. Czysty zarobek. Przemyślcie to sobie. Moim zdaniem to dobry pomysł na rozwój firmy
Transport międzynarodowy jest dobrym rozwiązaniem brakuje firm oferujących [url-http://paczkiszwecja.pl/]paczki do Szwecji[/url], znam tylko jedną, ale ich usługi się sprawdzają i z tego co zauważyłem korzysta z nich wiele osób i wcale mnie to nie dziwi.
ODPOWIEDZ