Skuteczna dezynfekcja pomieszczeń biurowych

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Kaśka32

Skuteczna dezynfekcja pomieszczeń biurowych

Post autor: Kaśka32 »

Witam!
Czy macie może dla mnie jakieś konkretne podpowiedzi, jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości urządzeń dezynfekcji pomieszczeń biurowych. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą znajdziemy optymalne rozwiązania które pomogą jednak skutecznie zadbać o bezpieczeństwo naszych pracowników :)
Baleśka

Re: Skuteczna dezynfekcja pomieszczeń biurowych

Post autor: Baleśka »

No to akurat taki sprzęt znajdziesz w ofercie http://zdrowiaczar.pl/do-pomieszczen-de ... -2330.html jest w czym wybierać, ceny są okey i zapewnia wysoką funkcjonalność nawet w przypadku większych pomieszczeń. Pozdrawiam i udanego wyboru oczywiście w tym zakresie życzę, bo to prawda że zdrowie pracowników i najbliższych jest najważniejsze!
SokółW

Re: Skuteczna dezynfekcja pomieszczeń biurowych

Post autor: SokółW »

Dokładnie ten model również jest w naszej firmie. Jeśli chodzi o wybór to posiada moc na poziomie 50 W, wydajność: 3500 mg/h oraz co również ważne zasięg objętościowy przestrzeni ozonowanej to aż 50-150 metrow sześciennych / godz. Dla mnie super sprawa i co również ważne też jeszcze jest niezła promocja.
Kaśka32

Re: Skuteczna dezynfekcja pomieszczeń biurowych

Post autor: Kaśka32 »

SokółW pisze: ↑10 sie 2021, 9:34 Dokładnie ten model również jest w naszej firmie. Jeśli chodzi o wybór to posiada moc na poziomie 50 W, wydajność: 3500 mg/h oraz co również ważne zasięg objętościowy przestrzeni ozonowanej to aż 50-150 metrow sześciennych / godz. Dla mnie super sprawa i co również ważne też jeszcze jest niezła promocja.
No to nieźle to wygląda pod względem parametrów muszę przyznać :)
Vobeś

Re: Skuteczna dezynfekcja pomieszczeń biurowych

Post autor: Vobeś »

Też uważam, że to spoko sprawa i jeśli chodzi o wybór to jeden z lepszych modeli w stosunku jakości do ceny to sprawdźcie sobie http://zdrowiaczar.pl/do-pomieszczen-de ... -2330.html Dezynfekujący Wirusy Ozonator również do sporych pomieszczeń bo jego wydajność to 3500 mg/h i objętości 50-150 metrow sześciennych :)
ODPOWIEDZ