własna firma

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
gość

własna firma

Post autor: gość »

Jeśli prowadzicie własną firmę, to sądzę, że może Was zainteresować blog internetowy http://top-uslugi.com.pl/. Dowiecie się z niego między innymi jak znaleźć dobre biuro rachunkowe, jak sprawnie i szybko wynająć lokal, czy warto zainwestować w zewnętrzne stojaki reklamowe i wiele innych ;) Taka wiedza na pewno się Wam przyda w biznesie ;)

Awatar użytkownika
florydzia
Posty: 46
Rejestracja: 15 lip 2019, 12:43

Re: własna firma

Post autor: florydzia »

Prowadzę małe studio fotograficzne, gdzie nie tylko zarabiam ale i realizuje swoją pasję. Przez to jestem pochłonięta praca całkowicie, więc w pozyskiwaniu klientów wspiera mnie agencja http://3marketing.pl/ . Ci poprzez marketing internetowy, budują odpowiednie zainteresowanie wśród nowych klientów, przez co mam ciąg zamówień.

Ćma

Re: własna firma

Post autor: Ćma »

Jeśli masz swoją firmę i postanowiłeś sam prowadzić księgowość to pewnie masz bardzo dużo pracy. A nie myślałeś o biurze rachunkowym? Jeśli masz cały czas wątpliwości to polecam przeczytać artykuł https://www.zachodniopomorska.tv/wiadom ... jego-uslug . Może dzięki temu korzystasz z biura rachunkowego.

mórarz

Re: własna firma

Post autor: mórarz »

A księgowością kto się u Ciebie zajmuje? Usługę tego typu powierzyłem do https://www.biurorachunkowe-saldo.pl/of ... egowa-firm i muszę przyznać, że było to znakomitym pomysłem. Usługi zrealizowali faktycznie należycie a my mamy z głowy wiele problemów. Na własną rekę byśmy tego nie ogarnęli!

Graźka

Re: własna firma

Post autor: Graźka »

Moja przyjaciółka otworzyła sklepik z biżuterią. Do każdej biżuterii daję opakowanie z nadrukowanym logiem firmy. Takie opakowanie i druk zamówiła w firmie https://druk-plus.pl/produkty/opakowania/ . Bardzo fajna sprawa. Dzięki temu widać z jakiego sklepu zostało zamówione

Zośka34

Re: własna firma

Post autor: Zośka34 »

Prowadzenie własnej firmy to zajęcie dla osób zorganizowanych - takie jest moje zdanie. Trzeba bowiem zająć się wieloma sprawami z których w zasadzie wszystkie są ważne. Jedną ze spraw, których ludzie generalnie nie lubią jest prowadzenie księgowości i właśnie dlatego wiele osób zwraca się z tym tematem do biur rachunkowych. Myślę ,że to właściwy kierunek ale na początku drogi biznesowej warto się zainteresować programem firmy - mega-tech.com.pl .Na początku dokumentów księgowych nie jest zbyt wiele więc warto spróbować samemu.

Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 812
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: własna firma

Post autor: Tadek99 »

Witam.
Chcesz zaskoczyć bliską osobę funkcjonalnym, praktycznym, a w dodatku ekologicznym prezentem? Chcesz, żeby przestrzeń w Twoim domu lub pracy stała się bardziej ekologiczna, a dodatki na biurku wykonane były z naturalnych materiałów? Z pomocą przychodzą ekologiczne gadżety. Zamów eko gadżet i ciesz się pracą w zgodzie z naturą. Gadżety są bardzo uniwersalne i mogą sprawdzić się zarówno jako podarunek, jak i do codziennego użytku.
Więcej znajdziecie tutaj https://www.art-office.pl/2021/09/20/ek ... ego-warto/.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
kokarda
Posty: 72
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:32

Re: własna firma

Post autor: kokarda »

Nie jest łatwo prowadzić firmę w takich czasach, bo trzeba uważać na wszystko tak naprawdę. No i wybranie branży też nie jest łatwe, bo trzeba mieć na względzie konkurencję. No a później to oczywiście inwestycja w reklamę i najlepiej internetową. Warto też współpracować z agencją https://marketingszeptanyczestochowa.pl/ żeby mieć profesjonalnie przeprowadzoną kampanię.

Nishaknąpp

Re: własna firma

Post autor: Nishaknąpp »

I actually learned here on your site. I wonder how you came up with this idea. Especially your webmaster is really awesome with this work. Can’t wait to hear your reply as I’m thinking to discuss more with you. I hope you recognize me.I actually learned here on your site. I wonder how you came up with this idea. Especially your webmaster is really awesome with this work. Can’t wait to hear your reply as I’m thinking to discuss more with you. I hope you recognize me. 토토사이트추천

ODPOWIEDZ