Wózki widłowe - Lemarpol

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
Rokoń

Wózki widłowe - Lemarpol

Post autor: Rokoń »

Witam!
Czy macie może dla mnie podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości wózków widłowych do firmy, może korzystaliście z oferty firmy Lemarpol (także jeżeli chodzi o wynajem oraz serwis), bo widze że mają swój punkt również w Krakowie. Mam nadzieję, ze mogę liczyć na Waszą pomoc :)
Kacpeś

Re: Wózki widłowe - Lemarpol

Post autor: Kacpeś »

W przypadku kiedy rozglądacie się za wyborem dobrego sprzętu na magazyn, zarówno jeśli chodzi o wózki widłowe, platformy, czy również podnośniki to jednak radziłbym Wam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Lemarpol, bo to jednak oni mają najlepszy wybór. Jednocześnie są największymi dystrybutorami marki Manitou, z dostępem do serwisów i opcjami wynajmu. Według mnie jest jak najbardziej okey :)
Jamiń

Re: Wózki widłowe - Lemarpol

Post autor: Jamiń »

Akurat co do firmy o której wspina poprzednik mam również dobre zdanie, przede wszystkim cechuje ich wysoka sprawność i profesjonalizm pod względem jakości obsługi, wyboru sprzętu, ale również wykonanych prac serwisowych. My potrzebowaliśmy dwóch wózków elektrycznych i jednego terenowego który będzie działał na placu z materiałami. Doradzili, zaoferowali najlepsze warunki a robiliśmy wyceny w kilku firmach i też dotrzymali ustaleń za co też ich trzeba wyróżnić.
komiś

Re: Wózki widłowe - Lemarpol

Post autor: komiś »

A słyszeliście już o wózkach widłowych terenowych? Jeśli nie, to warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://www.budownictwo.org/artykuly/sz ... wyjasniamy . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat tego typu sprzętu, że na pewno będziecie mogli podjąć właściwą decyzję. Trzeba zawsze kupować dobry sprzęt do swojej firmy. To jest podstawa.
Rokoń

Re: Wózki widłowe - Lemarpol

Post autor: Rokoń »

Jamiń pisze: ↑09 sie 2021, 16:36 Akurat co do firmy o której wspina poprzednik mam również dobre zdanie, przede wszystkim cechuje ich wysoka sprawność i profesjonalizm pod względem jakości obsługi, wyboru sprzętu, ale również wykonanych prac serwisowych. My potrzebowaliśmy dwóch wózków elektrycznych i jednego terenowego który będzie działał na placu z materiałami. Doradzili, zaoferowali najlepsze warunki a robiliśmy wyceny w kilku firmach i też dotrzymali ustaleń za co też ich trzeba wyróżnić.
Dzięki wielkie za informacje, na pewno sprawdzę w takim razie i mam nadzieję że jeszcze temat się rozwinie a ja znajdę optymalną opcję dla naszego biznesu.
łukasz5

Re: Wózki widłowe - Lemarpol

Post autor: łukasz5 »

Zarówno przy sprzedaży wózka widłowego, jak również przy kupnie warto zadbać o poprawną formę umowy oraz wszelkie zapisy. Tutaj https://toyota-widlowe.pl/blog/33_umowa ... owego.html macie wszystko bardzo dokładnie wyjaśnione. Koniecznie zapoznajcie się z tym artykułem. Uważam, że warto. Dzięki temu unikniecie wielu kłopotów i wszystko będzie jasne zarówno dla sprzedającego, jak również dla kupującego.
TomaszEś

Re: Wózki widłowe - Lemarpol

Post autor: TomaszEś »

Równie uważam, że jeżeli już szukać sprzętu to o wysokiej funkcjonalności, sprawności i bardzo dobrym stosunku jakości do ceny oraz łatwym dostępie do części zamiennych. Dlatego lepiej postawić na sprawdzonych producentów, co do samego wyboru lemarpol chyba ma jeden z największych magazynów w którym można trafić na mega dobre oferty, dobrze się z nimi zapoznać.
Grabeś

Re: Wózki widłowe - Lemarpol

Post autor: Grabeś »

TomaszEś pisze: ↑06 wrz 2021, 10:01 Równie uważam, że jeżeli już szukać sprzętu to o wysokiej funkcjonalności, sprawności i bardzo dobrym stosunku jakości do ceny oraz łatwym dostępie do części zamiennych. Dlatego lepiej postawić na sprawdzonych producentów, co do samego wyboru lemarpol chyba ma jeden z największych magazynów w którym można trafić na mega dobre oferty, dobrze się z nimi zapoznać.
Może i my się zdecydujemy, bo jednak znalezienie dobrego sprzętu magazynowego to nie jest proste zadanie i też ciągle borykamy się z problemem co będzie lepsze zakup nowego wózka elektrycznego, czy może jednak postawić na używkę.
eweż

Re: Wózki widłowe - Lemarpol

Post autor: eweż »

A wiecie jaki konkretnie wybrać osprzęt do wózków widłowych? Jeśli nie, to myślę, że na pewno ten artykuł https://www.automatyka.pl/artykuly/ospr ... c-200936-6 ułatwi wam wybór. Jest tam wiele ciekawych i praktycznych informacji oraz wskazówek, które mogą okazać się bardzo pomocne. Uważam, że warto się tam rozejrzeć, bo taka wiedza może okazać się bardzo przydatna. Dzięki temu dobrze zainwestujecie swoje pieniądze.
elża

Re: Wózki widłowe - Lemarpol

Post autor: elża »

Na pewno ten artykuł https://www.tvsudecka.pl/wiadomosci/s/1 ... kladowania jest wart uwagi. Jest tam bowiem wiele ciekawych informacji dotyczących wózków wysokiego składowania. Takie wiadomości mogą okazać się naprawdę niezwykle przydatne. Trzeba bowiem wiedzieć co się kupuje i przede wszystkim wybrać sprzęt, który spełni wszelkie nasze potrzeby i oczywiście oczekiwania, bo to jest ważne.
mąka

Re: Wózki widłowe - Lemarpol

Post autor: mąka »

Wiecie co to jest sztaplarka i czym się różni od wózka widłowego? Jeśli nie, to na spokojnie zerknijcie sobie tutaj http://moto.elblag.net/artykuly/sztapla ... ,46064.htm . Znajdziecie tam bowiem bardzo fajny artykuł, który może okazać się przydatny. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych wskazówek, które mogą okazać się pomocne. Jest tam wszystko dokładnie wyjaśnione.
guteś4

Re: Wózki widłowe - Lemarpol

Post autor: guteś4 »

Myślę, że ten artykuł https://www.krosnocity.pl/index.php/kio ... dlaki.html może okazać się niezwykle pomocny. Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych i praktycznych informacji na temat serwisowania wózków widłowych. Uważam, że taka wiedza może okazać się kluczowa, jeśli chcecie mieć sprawne wózki i nie zapłacić za to milionów.
AdaśM

Re: Wózki widłowe - Lemarpol

Post autor: AdaśM »

Ja sam śmiało mogę się zgodzić, żebyście stawiali na jakość, najwyższy standard i jasne warunki przy długotrwałej współpracy. Firma Lemarpol zdecydowanie dobrze wypada zarówno od strony wyboru, poziomu obsługi technicznej, ale i możliwości bo mało która jest w stanie zapewnić tak duże możliwości m.in wynajmu długo i krótkoterminowego.
ODPOWIEDZ