założenie salonu fryzjerskiego

Rozmawiamy o prowadzeniu firmy, początkach w biznesie, problemach i strategiach.
prmńa``

założenie salonu fryzjerskiego

Post autor: prmńa`` »

Ile czasu mniej więcej zajmują formalności związane z otwieraniem firmy?? W końcu zdecydowałam się na otworzenie salonu fryzjerskiego, znalazłam świetny lokal, mogę odkupić tam meble, chciałabym się też starać o dofinansowanie. Już nawet sprzęt typu maszynki, golerki mam wybrany, bo głównie od Babyliss pro będę chciała kupić, mam duże zaufanie do tej marki
diźma

Re: założenie salonu fryzjerskiego

Post autor: diźma »

u mnie to zajęło parę miesięcy, czekanie na decyzje długo trwało bo staraliśmy się o dofinansowanie, jeśli chodzi o markę sprzetu to na pewno Babyliss pro ci sie sprawdzi, sama ich urządzeń na co dzień używam i lubię, moj najnowszy zakup to golarka bezprzewodowa z 2 głowicami, ma metalową obudowe i długo działa na jednym ładowaniu
halunia

Re: założenie salonu fryzjerskiego

Post autor: halunia »

Jeśli chodzi o wyposażenie salonów fryzjerskich, Milk Shake jest marką obowiązkową. https://efect.net.pl/produkty/marki/milk-shake/2-347 oferuje szeroką gamę wysokiej jakości produktów zaprojektowanych specjalnie do użytku profesjonalnego. Od szamponów i odżywek po produkty do stylizacji i wykańczania fryzur,
ODPOWIEDZ