Czasnakredyt.pl - opinie

Gdzie wziąć kredyt na firmę? Jak wynegocjować najlepsze warunki?
Awatar użytkownika
Edward-72
Posty: 2
Rejestracja: 21 mar 2020, 4:04

Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Edward-72 »

Chciałbym kupić mieszkanie, żeby mieć coś swojego, pewnego. Mam nieco oszczędności, ale myślałem raczej o kredycie. Przeglądałem oferty banków i doszedłem do wniosku, że lepiej będzie zaufać specjalistom. Trafiłem na doradców kredytowych z czasnakredyt.pl. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia?
Awatar użytkownika
Alberta_76
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2020, 9:03

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Alberta_76 »

Dobrze trafiłeś! Mi doradcy z czasnakredyt.pl pomogli uzyskać kredyt na instalację fotowoltaiczną w domu. wynegocjowali świetne warunki z bankiem.
Awatar użytkownika
Ernest
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2020, 10:08

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Ernest »

Jak mechanik wycenił naprawę samochodu po stłuczce ze słupkiem na podjeździe to mnie zamurowało. Zwróciłem się do specjalistów z http://czasnakredyt.pl/, a oni znaleźli dla mnie najlepszą ofertę kredytu. Raty są niewysokie i nie obciążają domowego budżetu.
Awatar użytkownika
Jacenty
Posty: 3
Rejestracja: 18 cze 2020, 0:08

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Jacenty »

Przez stratę pracy wpadłam w małe kłopoty finansowe. Lekkomyślnie wzięłam pożyczkę, która miała mi pomóc, ale niestety tak się nie stało. Ostatecznie zgłosiłam się o radę do doradców z czasnakredyt.pl. Pomogli mi skonsolidować poprzednie pożyczki i kredyty, teraz spłacam je na korzystnych warunków i nie boję się o swoją przyszłość.
Awatar użytkownika
dajmir79
Posty: 2
Rejestracja: 10 sty 2020, 15:21

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: dajmir79 »

Doradcy z czasnakredyt.pl to profesjonaliści w każdym calu. Przy okazji remontu domu postanowiłem zainwestować w pompę ciepła. Doradcy znaleźli dla mnie najlepszy ekokredyt na bardzo korzystnych warunkach.
Awatar użytkownika
Arnold_83
Posty: 2
Rejestracja: 13 cze 2020, 4:49

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Arnold_83 »

Miałem przyjemność współpracować z panem z czasnakredyt.pl, kiedy szukałem najlepszej oferty na dofinansowanie fotowoltaiki na dachu domu. Jeśli chodzi o doradztwo w kwestii ekokredytu, to mogę polecić z czystym sercem.
Awatar użytkownika
Aldona
Posty: 7
Rejestracja: 22 mar 2020, 5:26

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Aldona »

Chciałam skonsolidować swoje pożyczki, żeby uporządkować swoją sytuację finansową i mieć wszystko w jednym. Specjaliści z Czas Na Kredyt służyli radą i pomocą. Wszystko konkretnie i bez owijania w bawełnę.
Awatar użytkownika
Dalbor_69
Posty: 3
Rejestracja: 14 lut 2020, 21:45

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Dalbor_69 »

Jeśli szukasz najlepszej oferty kredytowej dopasowanej do Twoich możliwości finansowych, to jak dla mnie naprawdę warto wybrać się do czasnakredyt.pl, wiedzą co robią.
Awatar użytkownika
Agapit78
Posty: 21
Rejestracja: 06 mar 2019, 21:16

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Agapit78 »

Potrzebowałem kredytu na nagły remont łazienki i doradca z czasnakredyt.pl pomógł mi go ekspresowo dostać. Bardzo polecam, profesjonalnie i konkretnie.
Awatar użytkownika
Tomasz-96
Posty: 2
Rejestracja: 29 mar 2020, 14:21

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Tomasz-96 »

Kredyt gotówkowy dzięki czasnakredyt.pl uzyskałem naprawdę szybko i bezproblemowo. Profesjonalne, rzeczowe doradztwo.
Awatar użytkownika
rumba
Posty: 63
Rejestracja: 03 lip 2019, 16:09

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: rumba »

Ja biorę kredyty tylko i wylacznie ze sprawdzonych firm i zrodel. teraz jak mielismy problemy z powodu pandemii w firmie to udalo sie pozyskac kredyt w firmie Finanza https://wsparciebiznesu.finanzapolska.com/ Wszystko bardzo sprawnie załatwione
Awatar użytkownika
rakham
Posty: 228
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:29

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: rakham »

Zbyt łatwo wpaść w kolejne długi przez skorzystanie ze złej oferty kredytowej dlatego mi pomagał doradca kredytowy Gorzów ma też inne oferty tzn. pozabankowe pożyczki i choć na pierwszy rzut oka atrakcyjne to w rzeczywistości wygląda to inaczej.
Awatar użytkownika
polbiz
Posty: 22
Rejestracja: 24 sie 2019, 19:12

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: polbiz »

Pieniądze mogą być potrzebne na różne cele i dlatego warto sprawdzić konkretnie https://www.boldinvest.pl/ jakie ma się możliwości, jeśli chodzi o kredyty. Opcji jest dzisiaj dość sporo, ale warto sprawdzić, jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać daną kwotę.
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Tadek99 »

Witam,zastanawiam się nad wykupieniem firmy mojego przyjaciela. Zalezy mi na tym,aby wszystko poszlo zgodnie z planem. https://www.system3000.pl/ Myślałam o tym,co sądzicie ? Uwazacie,ze taka wspolpracap o wykupieniu firmy bedzie w porzadku?

straż pożarna kraków nowa huta
Awatar użytkownika
honorat
Posty: 1
Rejestracja: 03 cze 2020, 7:32

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: honorat »

Bogato oferta kredytów i pożyczek w czas na kredyt, świadczy o szerokim wachlarzu propozycji dla potencjalnych Klientów. Skorzystałem z jednej z nich i jestem bardzo zadowolony. Polecam!
Awatar użytkownika
Lara
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2020, 0:02

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Lara »

Razem z czasnakredyt wzięłam swój pierwszy kredyt. Z ich strony otrzymałam profesjonalne doradztwo i bardzo miłą obsługę. Mam nadzieję, że to nie będę musiała brać więcej kredytów, ale jeżeli już to na pewno u nich!
Awatar użytkownika
ferdynanda1984
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2020, 1:17

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: ferdynanda1984 »

Po pandemii korona wirusa miałem kilka zobowiązań, które chciałam skumulować w jedną pożyczkę konsolidacyjną. Najlepszą ofertę zaproponował mi czasnakredyt u będę polecać ich wszystkim znajomym.
Awatar użytkownika
Adrianna92
Posty: 2
Rejestracja: 30 sie 2020, 15:08

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Adrianna92 »

Doradcy z super wiedzą i dużymi umiejętnościami negocjacyjnymi. Wywalczyli dla mnie ekstra ofertę pożyczki. Polecam!
Awatar użytkownika
Nikodem1994
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2020, 21:46

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Nikodem1994 »

Czasy są ciężkie i nie do końca wiadomo, co będzie jutro, dlatego zdecydowałem się na ubezpieczenie mojego kredytu. We wszystkim pomogli mi doradcy czasnakredyt.
Awatar użytkownika
cezaryna1979
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2020, 13:18

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: cezaryna1979 »

Czasnakredyt pomógł mi w najtrudniejszym momencie. Dorady wsparli finansowo i podpowiedzieli, co i jak. Polecam!
Awatar użytkownika
Farid1998
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2020, 10:34

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Farid1998 »

Korzystałem z Czasnakredyt kilka miesięcy temu – naprawdę pomogli. Dzięki nim znalazłem najlepszą ofertę kredytową.
Awatar użytkownika
amanda75
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2020, 23:14

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: amanda75 »

Jeśli szukacie profesjonalistów kredytowych – Czasnakredyt będzie strzałem w dziesiątkę. Doradzą, pomogą i to jeszcze w korzystnej cenie. Polecam gorąco!
Awatar użytkownika
Sobiesław-74
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2020, 17:13

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Sobiesław-74 »

Długo szukałam sposobu na uporządkowanie domowych finansów. W Czas na Kredyt odpowiedzieli na moje pytania i rozwiali wszystkie wątpliwości.
Awatar użytkownika
Hektor-85
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2020, 4:07

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Hektor-85 »

Dzięki pomocy doradców z firmy Czas na Kredyt, udało mi się skonsolidować wszystkie pożyczki. Dzisiaj nie muszę się już martwić wieloma zobowiązaniami w różnych bankach, a spłacanie rat stało się łatwiejsze. Oni naprawdę wiedzą, co robią!
Awatar użytkownika
Tatiana75
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2020, 18:33

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Tatiana75 »

W czas na kredyt mają najlepsze oferty pożyczek gotówkowych. Bardzo cenię sobie ich pomoc i doradztwo.
Awatar użytkownika
włodzimiera
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2020, 4:01

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: włodzimiera »

W tej firmie pracują sami profesjonaliści. Nie ma lepszych doradców kredytowych w całych Pabianicach i okolicach.
Awatar użytkownika
Hugon1978
Posty: 1
Rejestracja: 19 lip 2020, 4:24

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Hugon1978 »

Branie pożyczki zawsze kojarzyło mi się z olbrzymim stresem. Na szczęście od kiedy korzystam z usług firmy czas na kredyt, mogę spać spokojnie, ponieważ jestem bardzo dobrze przygotowana na każdą ewentualność.
Awatar użytkownika
hildegarda-71
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2020, 10:14

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: hildegarda-71 »

Czas na kredyt to miejsce w którym możesz zabezpieczysz się na wypadek każdej ewentualności. Zawsze można skorzystać z ubezpieczeń do kredytów, które są dodatkowym zabezpieczeniem. Eksperci z czas na kredyt na pewno zaproponują Ci taką możliwość.
Awatar użytkownika
Wirginia74
Posty: 1
Rejestracja: 28 sie 2020, 15:55

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Wirginia74 »

Wzięła u nich ostatnio pożyczkę gotówkową i sporo zaoszczędziłam, bo konkurencja proponowała mi dużo wyższe oprocentowanie. Wiem, że podjęłam słuszną decyzję.
taliś

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: taliś »

Nie znam się na kredytach, dlatego przed podpisaniem takiej umowy chciałam zaczerpnąć wiedzy i skorzystać z pomocy specjalistów. Zdecydowałam się właśnie na firmę Czas na kredyt. I cieszę się, że doradztwo kredytowe to w dzisiejszych czasach nie jest nic dziwnego. A oni są naprawdę pełni profesjonalizmu i wiedzy.
Graś

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Graś »

Ubezpieczenia do kredytów to doskonały sposób, żeby zabezpieczyć się na każdy wypadek. Doradcy z Czas na kredyt pomogli mi wybrać odpowiednie ubezpieczenie, pomogli z formalnościami. Świetna współpraca.
mięzy

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: mięzy »

Miałam kilka kredytów, więc mnie interesowała przede wszystkim pożyczka konsolidacyjna. I w CzasNaKredyt otrzymałam taki na bardzo dobrych warunkach. Jest idealnie dopasowana do moich potrzeb. Żyje mi się teraz spokojniej i łatwiej, nie da się ukryć.
Śrubka

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Śrubka »

Planowaliśmy założyć panele fotowoltaiczne. Dowiedzieliśmy się o czymś takim jak ekokredyt na ekologiczne rozwiązania. Firma Czas na kredyt doradziła nam najlepsze rozwiązanie. Rzetelnie i uczciwie. Polecam.
Łania

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Łania »

Potrzebowałam wsparcia finansowego przed świętami i zdecydowałam się na url=http://czasnakredyt.pl/oferta/kredyt-go ... we-srodki/]kredyt gotówkowy[/url], dostałam świetną ofertę od CzasNaKredyt. Bardzo dziękuję i polecam firmę.
Łaniaś

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Łaniaś »

Potrzebowałam wsparcia finansowego przed świętami i zdecydowałam się na kredyt gotówkowy, dostałam świetną ofertę od CzasNaKredyt. Bardzo dziękuję i polecam firmę.
Bliń

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Bliń »

Nie ukrywam, że trafiłam do CzasNaKredyt chyba w ostatniej chwili. Zaproponowana przez nich pożyczka konsolidacyjna naprawdę uporządkowała moje finanse, za co im bardzo dziękuję. polecam, jak najbardziej.
Oży

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Oży »

Szukałam różnych możliwości dofinansowania i jedną z nich był na pewno kredyt gotówkowy. Cieszę się, że trafiłam do CzasNaKredyt, doradzili najlepsze, najbardziej korzystne rozwiązanie dla mnie. jestem za to wdzięczna.
Ankaś

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Ankaś »

Potrzebowałam wziąć kredyt konsolidacyjny, żeby wyjść ze spirali długów. Doradcy z Czas na kredyt, wybrali dla mnie najlepszą, najkorzystniejszą opcję, za co jestem im wdzięczna. Wyszłam na prostą tylko dzięki tej firmie.
Lilaś

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Lilaś »

Mi zaproponowano Ekokredyt, na zielone rozwiązania w domu, takie jak panele fotowoltaiczne. Firma załatwiła wszystkie formalności związane z kredytem, wybrała dla mnie najkorzystniejszy. Dziękuję.
Froboś

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Froboś »

Kredyt to nie jest taka łatwa sprawa, zwłaszcza w dzisiejszych niepewnych czasach. Dlatego fajnie, że firma ma w ofercie również: ubezpieczenia do kredytów. Podnosi to poczucie bezpieczeństwa a zarazem jakość życia. Super.
Awatar użytkownika
appolo23
Posty: 151
Rejestracja: 14 mar 2019, 20:52

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: appolo23 »

Mając firmę w rejonie Podlasia warto zwrócić uwagę na te informacje link . Dzięki Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego można liczyć na bez kosztową pożyczkę na inwestycje w zakresie termomodernizacji. To ogromna szansa dla firm z tamtego regionu, żaden bank nie jest w stanie zaproponować takiej oferty.
Mańka

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Mańka »

Jeśli chodzi o kredyt gotówkowy, to dziękuję firmie CzasNaKredyt - świetnie potrafili mi doradzić jaki kredyt będzie dla mnie najkorzystniejszy. Totalnie dopasowana do mnie oferta, do moich potrzeb, oczekiwań i możliwości. Jestem bardzo zadowolona. .
Skrzydła

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Skrzydła »

Przyznaję, że uratowała mnie pożyczka konsolidacyjna którą zaproponowali mi pracownicy firmy Czas na kredyt. Wierzę, że uda mi się spłacić wszystko w wyznaczonym terminie, jestem bardzo zadowolona. Widać, że pracownicy zrobią wszystko, żeby pomóc wyjść z długów, w mojej sytuacji naprawdę się sprawdzili.
Liś

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Liś »

Niestety zepsuł mi się ostatnio samochód, naprawa odrobinę przerosła moje możliwości, dlatego musiałem wziąć kredyt gotówkowy. W Czas Na Kredyt udało się wszystko załatwić na naprawdę przystępnych warunkach. .
Dorś

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Dorś »

Firma zaproponowała mi kredyt gotówkowy, świetne warunki, dogodne raty. Czuję się zaopiekowany przez tę firmę, wszystko mi wyjaśniono, żadnych haczyków, żadnych ukrytych opłat. Naprawdę bardzo rzetelne, godna zaufania firma. .
Marś

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Marś »

Ja zdecydowałam się na ekokredyt, na wymianę pieca na bardziej ekologiczny i na panele fotowoltaiczne. Jestem bardzo zadowolona z obsługi w tej firmie. Potrafili mi wszystko dokładnie powiedzieć: ile zapłacę za kredyt, jakie będą raty, czy to na pewno mi się opłaca itp. Polecam.
B74hjftą

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: B74hjftą »

Jacenty pisze: ↑21 lip 2020, 9:09 Przez stratę pracy wpadłam w małe kłopoty finansowe. Lekkomyślnie wzięłam pożyczkę, która miała mi pomóc, ale niestety tak się nie stało. Ostatecznie zgłosiłam się o radę do doradców z Pomogli mi skonsolidować poprzednie pożyczki i kredyty, teraz spłacam je na korzystnych warunków i nie boję się o swoją przyszłość.
każdy ma takie rozterki.
-
https://lovebra.pl/pol_m_Bielizna-dzienna_Majtki-202.html
Kuliś

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Kuliś »

Ja zdecydowałam się dzięki poradom firmy Czasnakredyt na ubezpieczenie kredytu. Czuję się dużo bezpieczniej, swobodniej, lżej. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach gdy na świecie szaleje pandemia. Zdecydowanie polecam firmę. Są naprawdę świetnymi fachowcami.
emiś9933

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: emiś9933 »

Istnieje dużo rodzajów pożyczek. Wiele ludzi nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. Można znalezc ich opisy w internecie np. na portalu https://wygodnepozyczki.pl/ Jest to tam bardzo ładnie i rzetelnie ujęte. Znajdziemy tam różnego typu warianty pożyczek. Koniecznie sprawdźcie.
Aniśka

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Aniśka »

Powiem szczerze, że ja nigdy nie byłam fanem zaciągania kredytów czy pożyczek i raczej stroniłam. Wolałam odłożyć gotówkę, niż pożyczać. Ale teraz zdecydowałam, że przyda mi się takie wsparcie, dofinansowanie do ekologicznego rozwiązania jakim są panele fotowoltaiczne, dlatego zdecydowałam się na współpracę z CzasNaKredyt, w ofercie mają też kredyt na fotowoltaikę jetem zadowolona.
Awatar użytkownika
fabiola1965
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2021, 1:36

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: fabiola1965 »

Ja zdecydowanie mogę polecić tę firmę. Brałam kredyt gotówkowy Fachowcy z firmy Czas na kredyt dokładnie wyjaśnili mi wszystko, nie ukrywali niczego, dobrali dla mnie najodpowiedniejszy kredyt. Jestem bardzo zadowolona.
Awatar użytkownika
Zdzislaw1965
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2021, 20:52

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Zdzislaw1965 »

Mi była potrzebna pożyczka konsolidacyjna Jestem zadowolony z rozwiązania jakie znaleźli dla mnie pracownicy tej firmy. Uczciwie i rzetelnie, bez kręcenia i owijania w bawełnę. To się ceni. To się chwali.
Daśka

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: Daśka »

Bardzo fajna firma, nie tylko pomagają przy wzięciu kredytów, ale można się od nich wiele dowiedzieć, na przykład co wybrać: raty malejące czy równe. Dobrze że są takie firmy. Zawsze to dla konsumentów odrobina ułatwienia, jakaś wiedza jakie wyjście będzie najlepsze. Polecam firmę.
źućka

Re: Czasnakredyt.pl - opinie

Post autor: źućka »

reka w gore od tej osoby ktora nie wpadla w wir pozyczek, ktora pozyczyla raz, splacila i koniec... nie ma takich osob.. kazdy kto bierze ma ciezka sytuacje finansowa ktora nie zmienia sie w 2 tygodnie. lepiej wiec sprzedac cos na https://lombi.com/ i dostac kase niz brac pozyczke.. to taki lombard internetowy gdzie paczke odbiera firma a my nie mamy kosztow wysylki pakowania itd, do kwoty za produkt mozna sie dogadac
ODPOWIEDZ