Chirurgia plastyczna

Wątek z rekomendacjami lekarzy, specjalistów, poradni.
Monite

Chirurgia plastyczna

Post autor: Monite »

Jakie jest Wasze zdanie na temat chirurgicznego poprawiania urody? Moim zdaniem chirurgia plastyczna jest dla ludzi, jeśli zna się umiar :) Oczywiście, wiele zależy również od tego, do jakiego specjalisty się trafi :)
płonk

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: płonk »

Korzystałam z uroków chirurgii plastycznej i mogę jedynie polecić wam chirurga, który jest rzetelny i świetnie zna się na tym, co robi, mam tu na myśli dr Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju. To jest specjalista, który wykonał u mnie korektę uszu, które były zbyt odstające. Po zabiegu mam tylko miłe wspomnienia i ładne uszy, blizn żadnych nie widać, efekt jest naturalny. U niego miałam także operowaną opadająca powiekę i w tym przypadku również wykonał kawał dobrej roboty. Ma doświadczenie i jest w pełni profesjonalny, polecam go serdecznie.
ręęęę

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: ręęęę »

Nie ma nic złego w tym, by poprawić cos w swojej urodzie. Czy chodzi o korektę nosa, uszu, powiększenie piesi, czy plastykę powiek. Opcji jest wiele i jeżeli naprawdę tego chcemy dla samych siebie, to warto skorzystać z dostępnych opcji. Sama poddałam się zabiegowi redukcji mojego biustu. Piersi były za duże, nieproporcjonalne do mojej sylwetki, no i opadały, nie były jędrne i elastyczne, co mocno na mnie wpływało. Wstydziłam się swojego biustu, a operacja była dla mnie jedyna drogą wyjścia z tej sytuacji. Zabiegiem zajął się chirurg Knakiewicz z Knack Clinic we Wrocławiu http://www.knackclinic.com/. On pomógł mi również w wyborze pożądanego rozmiaru, był przy tym całkowicie profesjonalny. Sama operacja się powiodła, mój biust jest obecnie mniejszy, pięknie wymodelowany i taki, o jakim marzyłam, polecam.
Maniśka

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: Maniśka »

Ja jestem na tak, bo też uważam, że wszystko jest dla ludzi. Ważne, żeby był to najlepszy z możliwych chirurg plastyczny i takim jest moim zdaniem dr Anna Olender. Sama w zeszłym roku miałam wykonaną u niej operację krzywej przegrody nosowej, z efektów jestem naprawdę zadowolona.
laliśka

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: laliśka »

Oj problem opadającej powieki to bardzo częsty problem wbrew pozorom. Ale teraz można z tym walczyć, zobaczcie sobie chociaż na http://www.okulistamierzwinska.pl/ - takie zabiegi to teraz codzienność ale właśnie trzeba z nimi do odpowiedniej osoby iść
Awatar użytkownika
Malcolm
Posty: 55
Rejestracja: 25 sie 2020, 14:41

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: Malcolm »

W dzisiejszych czasach nie ma problemów z wykonaniem konkretnych zabiegów. Na stronie https://www.lineacorporis.pl/chirurgia- ... dla-kobiet można poczytać na ich temat wiele informacji oraz znaleźć kontakt do świetnej kliniki, w której można liczyć na pełen profesjonalizm.
Biankaż

Re: Chirurgia plastyczna

Post autor: Biankaż »

Maniśka pisze: ↑02 lis 2020, 21:44 Ja jestem na tak, bo też uważam, że wszystko jest dla ludzi. Ważne, żeby był to najlepszy z możliwych chirurg plastyczny i takim jest moim zdaniem dr Anna Olender. Sama w zeszłym roku miałam wykonaną u niej operację krzywej przegrody nosowej, z efektów jestem naprawdę zadowolona.
Dziękuję Ci za to polecenie, dzięki Tobie też zdecydowałam się na operację swojego nosa właśnie u dr Anny Olender. Trzeba przyznać, że jest specjalistką od nosów :)
ODPOWIEDZ