Loterie audiotekstowe

Promowanie firmy, reklama, powiększanie zasięgów i sposoby na zwiększenie sprzedaży.
karola węgorz

Loterie audiotekstowe

Post autor: karola węgorz »

Hej Wam wszystkim!
Jestem w restauracji, w której pracuję odpowiedzialna za marketing i różne formy reklamy. Wpadłam na pomysł loterii, ale nie wiem od czego zacząć. Czy to ja muszę ją zorganizować czy to się komuś zleca? Będę wdzięczna za porady, bo jestem młodą osobą, której zlecono działania przerastające moje kompetencje. Nie chcę jednak zawieść szefostwa.
dżem jagodowy

Re: Loterie audiotekstowe

Post autor: dżem jagodowy »

Generalnie loterie wymagają posiadania odpowiedniego sprzętu do gier, nie wiem czy o tym wiesz. Sprzęt ten musi być certyfikowany, a druga kwestia loteria musi być zgodna z ustawą o grach hazardowych. Oddaj to w ręce specjalistów np. firma https://i360.com.pl/ się tym zajmuje. Oni za Ciebie wszystko ogarną, zgodnie z prawem i tak jak ma być. Koleżanka korzystała z ich oferty i bardzo chwaliła, że jej pomogli sporo.
śledzik

Re: Loterie audiotekstowe

Post autor: śledzik »

karola węgorz pisze: ↑21 lut 2021, 18:37 Hej Wam wszystkim!
Jestem w restauracji, w której pracuję odpowiedzialna za marketing i różne formy reklamy. Wpadłam na pomysł loterii, ale nie wiem od czego zacząć. Czy to ja muszę ją zorganizować czy to się komuś zleca? Będę wdzięczna za porady, bo jestem młodą osobą, której zlecono działania przerastające moje kompetencje. Nie chcę jednak zawieść szefostwa.
Karola Węgorz akurat ja też się na tym nie znam ale nie martw się. Może Ci jakoś pomogę, bo mi się przypomniało, że kiedyś moja firma współpracowała z taką agencją o nazwie 4 MAT - wpisz sobie w Google i na 100% organizowali oni takie akcje promocyjne typu ambienty, happeningi, degustacje. Myślę, że spokojnie podjęliby się i loterii. Dopytaj ich koniecznie.
ODPOWIEDZ