Biuro rachunkowe w Gliwicach - jakie?

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 17
Rejestracja: 20 gru 2019, 21:17

Biuro rachunkowe w Gliwicach - jakie?

Post autor: mczay »

Możecie mi polecić sprawdzone biuro rachunkowe w Gliwicach? Szukam na już, najlepiej żeby zajmowali się także sprawami podatkowymi.

Awatar użytkownika
tara34
Posty: 170
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:23

Re: Biuro rachunkowe w Gliwicach - jakie?

Post autor: tara34 »

Najlepiej jak poprowadzi dla Ciebie księgowość Gliwice to biuro http://ksiegowy.gliwice.pl/ . Też swego czasu szukałam takiego miejsca gdzie można zlecić prowadzenie księgowości, spraw kadrowo-płacowych a także podatków i być spokojnym o wywiązywanie się z tych zadań. Jak się okazało najlepszą ofertę miało właśnie biuro PRI z Gliwic. Przejęli na siebie szereg obowiązków z zakresu księgowości i rachunkowości. Wszystkie usługi świadczą na najwyższym poziomie. Mają tak skompletowany zespół by wywiązywać się z wszystkich zadań w najlepszy sposób. I jak na razie naprawdę się im to udaje.

Awatar użytkownika
nartin
Posty: 281
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:02

Re: Biuro rachunkowe w Gliwicach - jakie?

Post autor: nartin »

W sąsiednich Katowicach znajduje się bardzo dobre biuro rachunkowe z usług, którego sam korzystam. Polecam wam zapoznać się z ofertą http://podatki-rodak.com/ Tam pracują doświadczeni specjaliści, na których można polegać.

Auustriłka

Re: Biuro rachunkowe w Gliwicach - jakie?

Post autor: Auustriłka »

Na Śląsku działają oni - https://biuromda.pl/ Polecam zapoznać się z ich ofertą prowadzenia księgowości. Obsługują zarówno duże jak i te mniejsze firmy. Mają naprawdę duże doświadczenie w tym, co robią, wiec bez obaw można im powierzyć swoją księgowość.

torebki lakierowane damskie

Awatar użytkownika
mezi
Posty: 82
Rejestracja: 03 lip 2019, 21:39

Re: Biuro rachunkowe w Gliwicach - jakie?

Post autor: mezi »

Możesz sobie sprawdzić różne programy księgowe, bo może tak będzie dla ciebie wygodniej oraz taniej. Na pewno przyda się program, który generuje pliki jpk vat https://jpk-insight.pl/co-to-jest-jpk-c ... ontrolnym/

przerost prostaty u psa leczenie

RadusieczęK02

Re: Biuro rachunkowe w Gliwicach - jakie?

Post autor: RadusieczęK02 »

Teraz pomału odchodzi się od takich biur, bo można się rozliczać elektronicznie, więc te e-pity są obecnie bardzo popularne. Jednak trzeba pamiętać też o pewnych sprawach, jak wspólne rozliczanie małżonków itp. Jeżeli chcecie się więcej o tym dowiedzieć to polecam zajrzeć do https://pieniadze.rp.pl/sponsorowane/25 ... acy-dzieci. Fajnie tam wszystko opisali :)

ODPOWIEDZ