Ogrodzenia Bedo Technology

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Awatar użytkownika
teodozjusz65
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2020, 12:31

Ogrodzenia Bedo Technology

Post autor: teodozjusz65 »

Witam! Co sądzicie na temat firmy Bedo Technology, a konkretnie na temat jakości ich ogrodzeń? Zastanawiam się nad zamówieniem ogrodzenia na teren, gdzie znajduje się siedziba mojej firmy. Myślicie, że powinienem wziąć pod uwagę tego wykonawcę?
Awatar użytkownika
Ewald75
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2020, 5:42

Re: Ogrodzenia Bedo Technology

Post autor: Ewald75 »

W mojej opinii Bedo nie ma sobie równych, jeśli chodzi o ogrodzenia nawet tak podstawowe, jak siatki ogrodzeniowe. Dbają o jakość swoich wyrobów, które są na dodatek nierdzewne i naprawdę stylowe. Myślę też, że ceny proponują atrakcyjne. Podsumowując, polecam!
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Ogrodzenia Bedo Technology

Post autor: Bella »

Zanim zdecydujecie się na jakieś ogrodzenie do Waszego domu, to polecam zajrzeć na stronę http://wybieramyogrodzenie.pl/. Znajdziecie tam sporo wartościowej wiedzy na temat różnych typów ogrodzeń. Dowiecie się, jakie mają one zalety, a jakie wady ;) Taka wiedza na pewno pomoże Wam w podjęciu decyzji ;)
Awatar użytkownika
gratka
Posty: 244
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:51

Re: Ogrodzenia Bedo Technology

Post autor: gratka »

Jeśli ogrodzenie to tylko od Jońca. Mają świetny wybór, pasują do tradycyjnego i nowoczesnego budownictwa jak najbardziej. Rodzicom pomagałam w wyborze, to co u nich było nadawało się tylko do wymiany. Ostateczny wybór to łupane Gorc, w którym bloczki betonowe wyglądem przypominają naturalne kamienie. Mama jak zobaczyła, to już nie chciała innego.
ODPOWIEDZ