opak-fol.pl opinie

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Awatar użytkownika
Pat_Jan
Posty: 5
Rejestracja: 04 kwie 2019, 12:47

opak-fol.pl opinie

Post autor: Pat_Jan »

Jestem w trakcie tworzenia nowych opakowań dla swoich produktów i znalazłem producenta opak-fol.pl - znacie? Polecacie? Szukam informacji, wszystkie opinie mile widziane. Mam zamiar zamówić kilka tysięcy papierowych torebek do pakowania kosmetyków. Zależy mi na trwałości.
Awatar użytkownika
wiki22
Posty: 157
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:02

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: wiki22 »

Z OpakFol współpracujemy od dawna. Firma jest od wielu lat na rynku i ma bardzo dobre opinie, pod którymi my również możemy się podpisać. Wysoka jakość, trwałość i rzetelność wykonania produktów sprawiają, że niezmiennie do nich wracamy.
Awatar użytkownika
WiolkaKa
Posty: 31
Rejestracja: 09 kwie 2019, 12:15

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: WiolkaKa »

OpakFol to bardzo solidna firma. Współpracujemy już od dekady i zawsze wszystko na tip top. Opinie firma zawsze miała dobre i są one w pełni zasłużone. Solidny wykonawca opakowań różnego rodzaju.
Awatar użytkownika
Karina
Posty: 48
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:11

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Karina »

Również mogę wyrazić tylko pozytywną opinie o OpakFol. Współpracujemy od dłuższego czasu. Solidni, terminowi, ceny z tego co widziałam u konkurencji również konkurencyjne. Polecam.
Awatar użytkownika
Rolka
Posty: 14
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:59

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Rolka »

Znamy się z OpakFol od bardzo dawna. Zawsze dostarczali solidne opakowania w dobrej cenie. Na terminy realizacji również nie narzekałam nigdy ani ja, ani moi współpracownicy. Moja opinia może być tylko pozytywna, serdecznie polecam.
Awatar użytkownika
Malinowska
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwie 2019, 9:06

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Malinowska »

OpakFol to firma z długą historią. Opinie jakie znalazłam na ich temat zawsze są bardzo pozytywne. Sama również dobrze oceniam naszą współpracę. Dostarczane materiały zawsze są wysokiej jakości, zgodne z zamówieniem. Polecam.

calypso fm
Awatar użytkownika
Pelenita
Posty: 107
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:07

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Pelenita »

Na pewno w wielu firmach bardzo dobrze się sprawdzają podstawowe opakowania foliowe. Co do tego to propozycje od firmy https://sklep.grala.com.pl/folia-stretc ... -25kg.html czyli uniwersalne folie stretch różnych rozmiarów, na pewno świetnie posłużą jako zapakowanie, zabezpieczenie przeróżnych produktów. Jeśli prowadzicie sklep, magazyn, czy też jakąkolwiek inną firmę to na pewno ten dostawca opakowań foliowych świetnie się sprawdzi do współpracy.
Ostatnio zmieniony 26 kwie 2019, 17:20 przez Pelenita, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Roma
Posty: 2
Rejestracja: 24 kwie 2019, 6:46

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Roma »

To prawda. Potwierdzam Twoją opinie, że takie opakowania są bardzo przydatne. Dlatego od długiego czasu zamawiamy wszystko co nam potrzebne właśnie w OpakFol. Bez opóźnień, rzetelnie, materiały dobrej jakości - polecam.
Awatar użytkownika
iza341
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2019, 11:13

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: iza341 »

Bardzo dobrze, że istnieją takie firmy jak opak-fol.pl. Przede wszystkim dobry produkt, po drugie świetne podejście do klienta. Trudno mieć złą opinię, jeśli człowiek spotyka się z tak profesjonalnym podejściem.
Awatar użytkownika
kasia65
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2019, 9:00

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: kasia65 »

Firmę Opak-Fol znam już wiele lat. Zawsze bardzo skrupulatnie podchodzą do każdego zamówienia. Nie ma mowy, żeby się coś zagubiło czy nie dotarło do klienta. Opakowania solidne. Polecam, bo zdecydowanie warto. Większość opinii jakie znalazłam na ich temat są pozytywne i w sumie wcale mnie to nie dziwi.
Awatar użytkownika
weronika67
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2019, 10:24

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: weronika67 »

Rodzinna firma z tradycjami o nieposzlakowanej opinii. Dobry produkt i świetna organizacja pracy. Jeśli chodzi o mnie, to opak-fol.pl jest firmą, po współpracy z którą zostają tylko dobre wspomnienia. Polecam.
Awatar użytkownika
karina35
Posty: 1
Rejestracja: 09 maja 2019, 11:03

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: karina35 »

Współpracowaliśmy już z firmą opak-fol.pl. To doświadczona firma, od wielu lat na rynku, ale nadal nowocześni i idący z duchem czasu. Polecam, współpraca lekka, dostawy rzetelne. Wszystko ok. Serio, trudno o złą opinię na temat tej firmy.
Awatar użytkownika
mermen
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2019, 17:02

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: mermen »

Na innych forach na pewno znajdziesz potrzebną Ci pomoc. Spróbuj w ten sposób.
Karty zostały rzucone, ale tym razem nie wiedział, w jakiej grze bierze udział.
Awatar użytkownika
marzena32
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2019, 7:48

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: marzena32 »

Opak-fol.pl to firma działająca na polskim rynku od wielu już lat. Nie utrzymaliby się na nim, gdyby nie byli dobrzy w tym co robią. Mają dobrą opinię i wcale się temu nie dziwię. Dobry kontakt z klientem, dobry produkt, konkurencyjne ceny. Polecam.
Awatar użytkownika
ania32
Posty: 1
Rejestracja: 16 maja 2019, 11:34

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: ania32 »

Opak-fol.pl to taka firma z tradycjami. Działają już tyle lat, że to nie może być przypadek. Świetny kontakt z klientem, produkt też pierwsza jakość. Czytałam nawet w tym wątku całą masę pozytywnych opinii i nie dziwię się im. Bardzo polecam tę firmę.

zawor trojdrozny ustawienia
Awatar użytkownika
wera34
Posty: 1
Rejestracja: 20 maja 2019, 10:25

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: wera34 »

Doskonale znam firmę opak-fol.pl bo współpracuję z nimi już kilka ładnych lat. Zawsze jest to współpraca na najwyższym poziomie, terminowo, w ciągłym kontakcie. Nie ma możliwości, żeby ktoś nie odebrał waszego telefonu. Bardzo polecam i przychylam się do wszystkich pozytywnych opinii na temat tej firmy.
Awatar użytkownika
wera45
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2019, 10:06

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: wera45 »

Jeśli zależy ci na sprawdzony dostawcy to opak-fol.pl jest w mojej opinii najlepszym wyborem. Nie przetrwaliby na rynku tyle lat, gdyby byli inni. Zdecydowanie polecam, to poważny kontrahent.
Awatar użytkownika
jowita54
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:06

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: jowita54 »

Jeśli zależy ci na sprawdzonej firmie z dobrą opinią to opak-fol.pl jest doskonałym wyborem. Mają dobry system dostaw a do tego produkują wysokiej jakości opakowania. Polecam.
Awatar użytkownika
luiza43
Posty: 1
Rejestracja: 27 maja 2019, 8:18

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: luiza43 »

Firma opak-fol.pl ma w sieci bardzo dobre opinie. Sama nie dziwię się w najmniejszym stopniu, bo zdarzyło mi się współpracować już z tą firmą i potwierdzam, że wszystko jest w jak najlepszym porządku.
Awatar użytkownika
kaja75
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2019, 10:56

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: kaja75 »

W opak-fol.pl spotkasz się przede wszystkim z rzetelnym podejściem do twojego zamówienia, a poza tym z bardzo dobrym jakościowo produktem. Opinii na temat tej firmy jest sporo i większość w podobnym tonie, więc coś jest na rzeczy.
Awatar użytkownika
bakus1000
Posty: 5
Rejestracja: 06 cze 2019, 10:13

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: bakus1000 »

Według mnie nie ma tu jednego wyjścia. Trzeba przemyśleć też inne opcje.
Mamy chronić się nawzajem, ale nie przed wszystkim. Nie przed prawdą. Oto co znaczy kogoś kochać, ale pozwolić mu być sobą.
Awatar użytkownika
Emilia52
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2019, 19:34

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Emilia52 »

Słyszałam same pozytywne opinie na temat opak-fol.pl, więc zdecydowałam się na ich usługi. Jestem pozytywnie zaskoczona jakością opakowań i szybkością wykonania zlecenia. Polecam wszystkim współpracę z nimi.
Awatar użytkownika
Janina999
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2019, 18:31

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Janina999 »

Z firmą opak-fol.pl współpracujemy od lat i bardzo ją sobie chwalę. Są to specjaliści pod każdym względem. Same pochlebne opinie nie dziwią, polecam wszystkim.
Awatar użytkownika
Sylwia052
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:38

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Sylwia052 »

Firma opak-fol.pl ma same dobre opinie w internecie, dlatego zdecydowałam się na współpracę z nimi. Bardzo sprawnie przebiega współpraca. Firma ma duże doświadczenie i idzie z duchem czasu.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Bella »

Jeśli chodzi o folię stretch, o której wspominała Pelenita , to folia taka też może różnić się jakością, w zależności od tego, gdzie ją zamówimy. My staramy się kupować taką folię tylko u zaufanych dystrybutorów, na przykład w firmie Plexikord, której ofertę znajdziecie na stronie https://plexikord.pl. My współpracujemy z nimi już bardzo długo i jesteśmy bardzo zadowoleni, więc polecamy :)
Awatar użytkownika
Halina054
Posty: 1
Rejestracja: 17 cze 2019, 19:57

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Halina054 »

Z usług firmy opak-fol.pl po raz pierwszy skorzystałam kilka miesięcy temu, gdy zmieniałam opakowanie swoich produktów. Mam bardzo pozytywną opinię na ich temat. Ich opakowania są solidne, a współpraca z nimi przebiegła bez zarzutów. Polecam wszystkim przedsiębiorcom.
Awatar użytkownika
Sandra933
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2019, 18:30

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Sandra933 »

Na firmę opak-fol.pl trafiłam przez przypadek, gdy szukałam opinii na temat producentów opakowań. Postanowiłam skorzystać z ich usług, bo szybko potrzebowałam kilku tysięcy torebek do kosmetyków. Polecam ich, do zadania podeszli profesjonalnie, a kontakt z nimi był bardzo dobry.
Awatar użytkownika
deria99
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2019, 20:06

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: deria99 »

Firma opak-fol.pl ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu opakowań. Dobre opinie na ich temat sprawiły, że nawiązałam z nimi współpracę i będę regularnie korzystać z ich usług.
Awatar użytkownika
Wiktoria888
Posty: 1
Rejestracja: 21 cze 2019, 20:08

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: Wiktoria888 »

Gdy tworzyłam nowe opakowania dla swoich produktów o pomoc zwróciłam się do firmy opak-fol.pl, bo słyszałam dobre opinie na ich temat. Rzeczywiście nie są one przesadzone, bo specjaliści wykonali swoją pracę celująco, a przede wszystkim bardzo szybko.
Awatar użytkownika
jadźka160
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2019, 19:11

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: jadźka160 »

Gdy ja tworzyłam nowe opakowania dla swoich produktów, szukałam opinii o wykonawcy w internecie. Zależało mi na jakości, więc zdecydowałam się zaufać firmie opak-fol.pl i nie zawiodłam się. Do obowiązków podeszli specjalistycznie, a współpraca przebiegła sprawnie.
Awatar użytkownika
fela481
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2019, 18:28

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: fela481 »

Gdy ja szukałam producenta opakowań, również szukałam opinii w internecie, dlatego chcę polecić wykonawcę opak-fol.pl. Robią solidne opakowania, a do pracy podchodzą rzetelnie. Każdy klient jest dla nich ważny i to czuć, współpracując z nimi.
Awatar użytkownika
gaja210
Posty: 1
Rejestracja: 27 cze 2019, 19:13

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: gaja210 »

Niedawno firma mojego taty poszukiwała wykonawcy opakowań i pamiętam, że chciałam mu pomóc, więc poszukałam opinii w internecie. Trafiłam na opak-fol.pl i poleciłam ich. Tata był bardo zadowolony i mi dziękował za pomoc, bo pracownicy ej firmy do zadania podeszli bardzo profesjonalnie.
Awatar użytkownika
ewka421
Posty: 1
Rejestracja: 08 lip 2019, 17:41

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: ewka421 »

Moja koleżanka, a zarazem moja szefowa niedawno robiła nowe opakowania do naszych produktów. Szukałyśmy opinii w internecie i trafiłyśmy na firmę opak-fol.pl, bo miała same dobre opinie. Zdecydowałyśmy się i dołączam się do pochwał. Zamówienie wykonane szybko, sprawnie i fachowo.
Awatar użytkownika
marlena928
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2019, 17:37

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: marlena928 »

Jeśli szukasz firmy, która wykona solidne opakowania, to w mojej opinii najlepsi są fachowcy z opak-fol.pl. Sama korzystałam z ich usług i jestem zadowolona. Opakowania zostały wykonane bardzo szybko i solidnie. Polecam firmę.
Awatar użytkownika
gaba660
Posty: 1
Rejestracja: 12 lip 2019, 19:49

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: gaba660 »

Sama niedawno zmieniałam opakowania moich produktów i znajomy polecił mi opak-fol.pl, bo miał o nich wyrobioną opinię. Skorzystałam i jestem także zadowolona. Zlecenie wykonali bardzo szybko i sprawnie, a cena była rozsądna.
Awatar użytkownika
maria212
Posty: 1
Rejestracja: 16 lip 2019, 17:38

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: maria212 »

Prowadzę małą firmę, ale pamiętam, że jak wymieniałam opakowania moich produktów, to szukałam opinii w internecie. Zdecydowałam się na opak-fol.pl, bo widziałam same pozytywy. Opakowania zrobili bardzo szybko, są one wytrzymałe.
Awatar użytkownika
emilia414
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:52

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: emilia414 »

Znam firmę opak-fol.pl i mam pozytywną opinię o nich. Współpracowałam z nimi i wykonali mi opakowania bardzo szybko. Wiem, że w przyszłości, jeśli będę musiała rozbić opakowania do moich produktów, wrócę do nich.
Awatar użytkownika
dora314
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 18:52

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: dora314 »

Znam firmę opak-fol.pl i mam bardzo dobrą opinię o nich. Wykonali opakowania dla mojej firmy bardzo szybko, a ich opakowania są solidne. Myślę, że można im zaufać.
Awatar użytkownika
marta301
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2019, 18:47

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: marta301 »

Uważam, że solidne opakowania to podstawa każdego produktu, a takie oferują opak-fol.pl. To jest tylko moja opinia, ale warto się o tym przekonać. Ja osobiście bardzo ich polecam.
Awatar użytkownika
edyta653
Posty: 1
Rejestracja: 26 lip 2019, 19:01

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: edyta653 »

Mogę wyrazić swoją opinię na temat opak-fol.pl, bo współpracowałam z nimi. Robili nowe opakowania dla moich produktów i jestem bardzo zadowolona z efektu. Pracę wykonali szybko i za adekwatną cenę. Polecam ich.
Awatar użytkownika
maja644
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2019, 18:50

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: maja644 »

Jakiś czas temu też zmieniałam opakowania moich produktów i znalazłam opak-fol.pl. Bardzo miło wspominam z nimi współpracę, bo konkrety pojawiły się już przy pierwszej rozmowie, a efekt końcowy był niesamowity. Wystarczy poczytać opinie o nich, które potwierdzają moje zdanie.
jędrek77

Re: opak-fol.pl opinie

Post autor: jędrek77 »

Moim zdaniem to dobre opakowania można zamówić tutaj https://yanko.com.pl/ od tego producenta i to w fajnych cenach. Zobaczcie na ich ofertę, ja ją wybrałem, znajomy też ich polecał. Jednak konkurencja miała drożej jak się zgłaszałem po wycenę, a ja chciałem zaoszczędzić.
ODPOWIEDZ