Oprogramowanie do placówek medycznych

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
BartoszWąs

Oprogramowanie do placówek medycznych

Post autor: BartoszWąs »

W moim Szpitalu chcę wprowadzić system zarządzania. Chciałbym usprawnić szpital w intuicyjne oprogramowanie. Tak, aby zarówno w gabinecie, na oddziale czy bloku operacyjnym mieć dostęp do dokumentacji medycznej Pacjenta. Wpisywaniu informacji na temat leczenia w trakcie obchodu lekarskiego oraz mieć możliwość przesyłania zleceń lekarskich do innych jednostek szpitala lub zewnętrznych. Czy ktoś korzysta z takiego oprogramowania i mógłby podzielić się opinią?
Radosław P.

Re: Oprogramowanie do placówek medycznych

Post autor: Radosław P. »

Na co dzień pracuję w przychodni, ale również mam dyżury w szpitalu. Korzystam z programu Optimed NTX. Muszę przyznać, że naprawdę usprawnia moją pracę. Z programu jestem w stanie zlecić Pacjentowi badania, jednocześnie mieć podgląd na jego wyniki. A dla pacjentów w szpitalu wystarczy mi tylko tablet i już wszystko wiem o jego historii medycznej. Nie muszę szukać i nosić ze sobą kartoteki Pacjentów, gdyż wszystko mam w jednym miejscu. Naprawdę świetny program.
Krzystof Jankowski

Post autor: Krzystof Jankowski »

Jako Dyrektor Szpitala korzystam z najlepszych technologicznych rozwiązań ze względu na dobro pacjentów. Miałem okazję zakupić oprogramowanie Optimed NTX, które jest dedykowane dla szpitali czy przychodni. Trafiłem na idealny program, który bardzo dobrze funkcjonuje w naszym Szpitalu. Program dedykowany dla Szpitali z modułem „Oddział” oraz „Przyjęcia” pozwala na ewidencję zgłoszeń pacjentów do szpitala oraz rejestrację historii Pacjenta związanej z leczeniem na oddziale. Jestem zaskoczony, że wszystko tak dobrze funkcjonuje
Judyta93

Post autor: Judyta93 »

W swojej lecznicy korzystam z oprogramowania Optimed NTX. Priorytetowe dla mnie jest to, aby poświęcić pacjentom jak najwięcej czasu. Rejestracja pacjenta trwa chwilę, podobnie z rozliczaniem się z NFZ. W mojej lecznicy wszystko jest w jednym miejscu i w końcu zapanował porządek z terminami wizyt. Oprogramowanie działa na każdym systemie operacyjnym. Duży plus daję również za możliwość tworzenia raportów. Program jest dla mnie naprawdę ogromnym odciążeniem.
ODPOWIEDZ