Oprogramowanie do placówek medycznych

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
BartoszWąs

Oprogramowanie do placówek medycznych

Post autor: BartoszWąs »

W moim Szpitalu chcę wprowadzić system zarządzania. Chciałbym usprawnić szpital w intuicyjne oprogramowanie. Tak, aby zarówno w gabinecie, na oddziale czy bloku operacyjnym mieć dostęp do dokumentacji medycznej Pacjenta. Wpisywaniu informacji na temat leczenia w trakcie obchodu lekarskiego oraz mieć możliwość przesyłania zleceń lekarskich do innych jednostek szpitala lub zewnętrznych. Czy ktoś korzysta z takiego oprogramowania i mógłby podzielić się opinią?
Radosław P.

Re: Oprogramowanie do placówek medycznych

Post autor: Radosław P. »

Na co dzień pracuję w przychodni, ale również mam dyżury w szpitalu. Korzystam z programu Optimed NTX. Muszę przyznać, że naprawdę usprawnia moją pracę. Z programu jestem w stanie zlecić Pacjentowi badania, jednocześnie mieć podgląd na jego wyniki. A dla pacjentów w szpitalu wystarczy mi tylko tablet i już wszystko wiem o jego historii medycznej. Nie muszę szukać i nosić ze sobą kartoteki Pacjentów, gdyż wszystko mam w jednym miejscu. Naprawdę świetny program.
Krzystof Jankowski

Re: Oprogramowanie do placówek medycznych

Post autor: Krzystof Jankowski »

Jako Dyrektor Szpitala korzystam z najlepszych technologicznych rozwiązań ze względu na dobro pacjentów. Miałem okazję zakupić oprogramowanie Optimed NTX, które jest dedykowane dla szpitali czy przychodni. Trafiłem na idealny program, który bardzo dobrze funkcjonuje w naszym Szpitalu. Program dedykowany dla Szpitali z modułem „Oddział” oraz „Przyjęcia” pozwala na ewidencję zgłoszeń pacjentów do szpitala oraz rejestrację historii Pacjenta związanej z leczeniem na oddziale. Jestem zaskoczony, że wszystko tak dobrze funkcjonuje
Judyta93

Re: Oprogramowanie do placówek medycznych

Post autor: Judyta93 »

W swojej lecznicy korzystam z oprogramowania Optimed NTX. Priorytetowe dla mnie jest to, aby poświęcić pacjentom jak najwięcej czasu. Rejestracja pacjenta trwa chwilę, podobnie z rozliczaniem się z NFZ. W mojej lecznicy wszystko jest w jednym miejscu i w końcu zapanował porządek z terminami wizyt. Oprogramowanie działa na każdym systemie operacyjnym. Duży plus daję również za możliwość tworzenia raportów. Program jest dla mnie naprawdę ogromnym odciążeniem.
Klaudiusz Piotrowski

Re: Oprogramowanie do placówek medycznych

Post autor: Klaudiusz Piotrowski »

Dodatkowe moduły specjalistyczne sprawiają, że Comarch Optimed NXT może zostać dopasowany
do potrzeb absolutnie każdego podmiotu medycznego. Np. moduł SZPITALNY ODDZIAŁ RATUNKOWY umożliwia szybsze przyjęcie pacjenta na SOR, ocenę TRIAGE, wstępną diagnostykę i wprowadzenie niezbędnych danych do podjęcia stosownego leczenia. BLOK OPERACYJNY obsługuje wszystkie sale operacyjne i gabinety zabiegowe Zarządzanie lekami w poszczególnych jednostkach szpitala z możliwością ich rozdziału na pacjenta odbywa się za pomocą APTECZKI ODDZIAŁOWEJ, a CYTOSTATYKA wspiera pracę farmaceutów w zakresie przygotowywania leków cytostatycznych.
ODPOWIEDZ