Producent drzwi Fizia

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Awatar użytkownika
Cyryl
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2020, 12:44

Producent drzwi Fizia

Post autor: Cyryl »

Witam serdecznie.
Dobrze znacie producenta drzwi i schodów fizia.pl? Przypadkowo trafiłem na ich ofertę, ale doszedłem do wniosku, że przydałoby się wymienić drzwi wejściowe do mojego domu. Polecacie zamówić je z tego zakładu?
Awatar użytkownika
Dargomira
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2020, 18:51

Re: Producent drzwi Fizia

Post autor: Dargomira »

Ja mam akurat drzwi wewnętrzne z tego zakładu, ale jestem pewna, że wszystkie ich wyroby są tak wysokiej jakości i do tego wykonane z największą starannością. Da się to zauważyć na pierwszy rzut oka. Polecam wszystkim!
Awatar użytkownika
gratka
Posty: 244
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:51

Re: Producent drzwi Fizia

Post autor: gratka »

Zawsze przy takich wyborach ważna jest jakość, nie tylko sam wygląd. Drzwi też będziemy z mężem kupować za jakiś czas. Nie wiem czy nie postawimy na znaną i solidną firmę bel-pol . U nich to nie tylko drzwi, ale też podłogi drewniane i panele można kupić. Co ważne jest w czym wybierać, a takie rzeczy też trzeba zgrać żeby pasowały do całości.
Boży

Re: Producent drzwi Fizia

Post autor: Boży »

W sumie drzwi faktycznie są bardzo istotne, ale jeśli już chcemy całkowicie urządzić nasze wejście to także postarajmy się o wycieraczki systemowe. Ja jestem zdania, że bardzo dobrym wyborem są wycieraczki z firmy https://www.alumatex.pl/ które poradzą sobie nawet z najgorszymi zabrudzeniami.
KacperMoś

Re: Producent drzwi Fizia

Post autor: KacperMoś »

W przypadku kiedy będziecie szukali dobrych ofert stolarki okiennej, a przede wszystkim drzwi do swojego domu to tutaj myśle że warto abyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez firmę Anex Okna która działa zarówno w Warszawie, Piasecznie, czy też Raszynie. Jednocześnie zapewniając bardzo dobre warunki w zakresie poziomu obsługi i jakości produktów. Jestem pozytywnie zaskoczony efektami prac, bo również zajmuja sie montażem. Ładnie wmontowane, brak nieszczelności, czy jakichkolwiek uszkodzeń samego skrzydła.
Rafątek

Re: Producent drzwi Fizia

Post autor: Rafątek »

Z tym producentem nie miałam przyjemności, ale zamówiliśmy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne do naszego domu tutaj https://vrata.pl/drzwi-tomaszow-mazowiecki/ więc mogę wam polecić tego dostawcę ze względu na jakość i cenę, a także obsługę. Bardzo fajna atmosfera - doradzą, znają się na rzeczy i sprawny montaż drzwi. Warto zapoznać się z ich produktami.
ODPOWIEDZ