recykling

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Awatar użytkownika
Malewicz
Posty: 181
Rejestracja: 05 maja 2020, 15:43

recykling

Post autor: Malewicz »

Jaka firma recyklingowa z Łodzi? Polecicie?
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 207
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: recykling

Post autor: gizwald »

Z Łodzi to nie znam, ale w Toruniu w sprawie recyklingu elektroodpadów i baterii a także recyklingu odpadów budowlanych czy tworzyw sztucznych zgłoście się do KARAT Elektro Recykling http://recykling-karat.pl/ Zajmują się także niszczeniem akt, dokumentów i dysków twardych. Firma jest bardzo solidna, profesjonalna i z tego co pamiętam to działa na terenie całego kraju.
Awatar użytkownika
nartin
Posty: 279
Rejestracja: 01 cze 2020, 11:02

Re: recykling

Post autor: nartin »

Jeżeli mieszkacie na terenie województwa podlaskiego i rozglądacie się za sprawdzoną firmą, która zajmuje się recyklingiem to polecam wam zgłosić się do http://recyklingskup.podlasie.pl/ Sam od dawna korzystam z ich usług i mogę powiedzieć że jest to profesjonalna firma dbająca o środowisko, z którą warto podjąć współpracę.
Awatar użytkownika
morgan
Posty: 209
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:37

Re: recykling

Post autor: morgan »

Ja ostatnio nawiązałem współpracę z firmą, która zajmuje się recyklingiem tworzyw sztucznych i mogę powiedzieć że była to dobra decyzja. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa śląskiego to polecam wam skontaktować się z https://pphuorion.pl/ Moja współpraca z nimi układa się świetnie.
Awatar użytkownika
Ezzi
Posty: 118
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:55

Re: recykling

Post autor: Ezzi »

W przypadku kiedy potrzebujecie profesjonalnego wsparcia w zakresie utylizacja odpadów Katowice to zdecydowanie warto postawić na specjalistów, którzy profesjonalnie się tym zajmą i zapewnią jednocześnie pełne bezpieczeństwo podczas tego procesu. Stawiamy na EkoRecycling już od dłuższego czasu i jak do tej pory przy każdym ze zleceń wykazali się najwyższym standardem.
bernomą

Re: recykling

Post autor: bernomą »

Należę do tych, którzy recykling wolą powierzyć zaufanym specjalistom. Stąd mój pomysł o współpracy z fachowcami z https://www.mag-bar.pl/ . Zrealizowany recykling okazał się całkowicie spełniać moje oczekiwania, które były bardzo duże!
higherlovę

Re: recykling

Post autor: higherlovę »

Z kolei, jeśli chodzi o recykling odpadów poprodukcyjnych to zawsze zgłaszam się do http://plastics-epr.eu/ . Zawsze w mgnieniu oka pozbywają się wspomnianego problemu, przy okazji zwracając uwagę na najmniejsze detale. Istna rewelacja!
hiczungł

Re: recykling

Post autor: hiczungł »

Ciężko dzisiaj o idealny recykling tworzyw sztucznych, także trzeba wiedzieć, gdzie szukać. Ostatnio zdecydowałem się na skorzystanie z przetwórstwa w takiej formie a zajęli się tym https://www.mag-bar.pl/oferta/przetwors ... sztucznych . Efekt zdecydowanie powyżej oczekiwań!
ginamó

Re: recykling

Post autor: ginamó »

Sprawy związane z recyklingiem zawsze lepiej powierzyć specjalistom. My pozbyliśmy się problemu wraz ze wsparciem www.agorecykling.pl , co było wyborem idealnym. Cena okazała się znakomitym wyborem!
Awatar użytkownika
remiik
Posty: 73
Rejestracja: 20 wrz 2020, 21:17

Re: recykling

Post autor: remiik »

Co do dobrej firmy od zagospodarowywania odpadów firm i zakładów produkcyjnych w Poznaniu i okolicach to skierujcie się do Surowce Wtórne Menesiak http://surowce-wtorne.poznan.pl/ To porządny skup złomu, makulatury, metali kolorowych i innych odpadów produkcyjnych a także akumulatorów i palet euro. Warto ich zapamiętać, na bank będziecie z ich cen zadowoleni.
Fłobercki Patryk

Re: recykling

Post autor: Fłobercki Patryk »

Kompleksowo właśnie recyklingiem zajmują sie w firmie https://medienpartner.pl/, myślę, że właśnie mają bardzo dobrą ofertę dla firm, które produkują bardzo dużo odpadów i potrzebują w tym zakresie po prostu komplekowego wsparcia. Firma zapewnia kompleksowe, różnej wielkości kontenery, odbiór, zajmuje się też niszczeniem dokumentó
Paweł123Ł

Re: recykling

Post autor: Paweł123Ł »

Jeżeli jesteśmy w temacie recyklingu to polecam zapoznać się z ofertą firmy https://www.skupzlomuslask.pl/kontakt , która oferuje skup złomu i metali nieżelaznych na Śląsku. Firma oferuję skup złomu w firmie detalicznej i hurtowej w bardzo dobrych cenach.
Kłębek55

Re: recykling

Post autor: Kłębek55 »

To ja wszystkim z Olsztyna i okolic polecam Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tadeusz Gałązka: https://www.galazkarecykling.pl/o-firmie Zajmują się recyklingiem i skupem surowców wtórnych - skupują stal, metale, kable, silniki elektryczne, a do tego też demontują pojazdy. Rzetelnie klasyfikują i wyceniają każdy dostarczony towar, korzystając przy tym ze specjalistycznego sprzętu. Oferują bardzo dobre ceny, dlatego ze wszelkiego rodzaju złomem czy elektrośmieciami warto się do nich zgłaszać.
aigoooń

Re: recykling

Post autor: aigoooń »

Szczerze mówiąc, w Łodzi, to nie bardzo. Zamiast tego nasza firma korzysta z usług skupu R.R.Metall w Środzie Wielkopolskiej. Do nich oddajemy nasze odpady papiernicze, ale także tworzywa sztuczne, które oni poddają przeróbce. Jest to firma, dla której bardzo ważny jest recykling i ekologia, pracują całkowicie legalnie, mają konkurencyjne ceny i są rzetelni. Nawiązanie z nimi współpracy było bardzo dobrym pomysłem, polecam ich serdecznie.
Awatar użytkownika
melanina
Posty: 500
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:09

Re: recykling

Post autor: melanina »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link http://www.metkol.pl/katownik-aluminiow ... luminiowe/
Piłka33

Re: recykling

Post autor: Piłka33 »

Jeśli chodzi o recykling to warto pomyśleć o nim bo to przyszłość. Odpadów jest coraz więcej i będzie zapotrzebowanie na takie firmy i jeśli się zdecydujesz to pomyśl o wsparciu https://www.ekomeritum.pl/ Oni pomogą ci uzyskać niezbędne pozwolenia oraz wykonają operaty a ty spokojni będziesz mógł rozwijać swoją działalność. Na pewno z nimi nie będziesz mieć żadnych problemów z wydziałem środowiska.
Ada312

Re: recykling

Post autor: Ada312 »

Hej, a jak u was z recyklingiem w domu? Sortujecie wszystkie śmieci czy czasami zdarza się Wam o tym zapominać. Ja przyznaję, że czasem w pośpiechu wrzucę coś nie do tego kontenera, ale szybko naprawiam swój błąd i przekładam do odpowiedniego ;) Jakie rozwiązania ekologiczne wykorzystujecie? Ja od niedawna stosuje ekologiczną benzynę https://warter.pro/
Gła_zny67

Re: recykling

Post autor: Gła_zny67 »

Uważam, że recykling to bardzo ważne i potrzebne w dzisiejszych czasach zagadnienie. Zwłaszcza osoby, które produkują dużo wielkogabarytowych śmieci, powinny zainteresować się tematem, bo źle utylizowane elektrośmieci czy złom potrafią mieć bardzo zły wpływ na środowisko. Nie jestem z Łodzi, ale wiem, że wcale nie tak łatwo jest znaleźć dobry skup, w którym usługi są wykonywane na wysokim poziomie, fachowo, a samo oddawanie złomu jest opłacalne, dlatego uważam, że warto dzielić się sprawdzonymi miejscami w całej Polsce. Mieszkam w Bydgoszczy i zawsze korzystam z usług tutejszego Zakładu Obrotu Złomem: http://zakladobrotuzlomem.pl/cennik/ i wszystkim z okolic polecam to miejsce - jest fachowo, szybko, dokładnie i opłacalnie.
lótek

Re: recykling

Post autor: lótek »

Generujemy sporo odpadów wymagających recyklingu. Z tej okazji zgłaszamy się do https://www.gomb-zlom.pl/oferta a oni wykonują powierzone zadania. Wychodzi im to faktycznie sprawnie a zadanie te realizują w trosce o środowisko - a na tym zależało nam w szczególności. Nawet skupili od nas akumulatory z firmowych pojazdów!
Ewuś55

Re: recykling

Post autor: Ewuś55 »

Szukam sprawdzony producent regranulatu ldpe. Zależy mi na firmie z wieloletnim doświadczeniem, która wykorzystuje surowce i ogranicza negatywne oddziaływanie na środowisko naturalne. Więcej informacji o firmie można przeczytać na stronie
Szukam sprawdzony producent regranulatu ldpe. Zależy mi na firmie z wieloletnim doświadczeniem, która wykorzystuje surowce i ogranicza negatywne oddziaływanie na środowisko naturalne. Więcej informacji o firmie można przeczytać na stronie
https://contalen-recycling.com/
jeamn

Re: recykling

Post autor: jeamn »

Jeżeli chodzi o recykling, czy sprzedaż złomu, który wam zalega, to mam naprawdę rzetelne miejsce do polecenia. Jest to skupu złomu ZŁOMPAP http://zlompap.pl/oferta/ w Gdańsku. Oni zapewniają szybkie terminy realizacji zamówień, na ich stronie można znaleźć wszystkie najważniejsze informacje, ale można także się z nimi skontaktować i o wszystko wypytać. Ceny mają konkurencyjne, zdecydowanie warto skorzystać z ich usług. Ich oferta jest rozbudowana.
ODPOWIEDZ