Zamiennik do fotelika

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
kuśka300

Zamiennik do fotelika

Post autor: kuśka300 »

Mam już starsze dzieci, które potrzebują jeszcze fotelika albo podwyższenia i zastanawiam się, czy jest do tego wszystkiego jakaś alternatywa. Macie mi coś do polecenia? Słyszałam też o jakiś pasach - czy będą one odpowiednie?
majaśo221

Re: Zamiennik do fotelika

Post autor: majaśo221 »

No jeśli macie starsze dzieci to zamiast fotelika zastanówcie się nad takim rozwiązaniem jak to https://smartkidbelt.com/pl/blog/news/k ... inie-ece44 Pasy mają certyfikaty bezpieczenstwa no i przede wszystkim nie zajmują miejsca i można je wziąć wszędzie. Naprawdę warte zapoznania.
baśka200

Re: Zamiennik do fotelika

Post autor: baśka200 »

Jeśli ktoś poszukuje zamiennika dla fotelików dziecięcych to i ja również polecam skorzystać z oferty tej firmy Smart Kid Belt. Ma ona w ofercie pasy które idealnie się sprawdzają jako zamienniki a kosztują o wiele mniej i są bardziej poręczne. Warto skorzystać z oferty i je wypróbować.
baśka

Re: Zamiennik do fotelika

Post autor: baśka »

baśka200 pisze: ↑11 paź 2020, 17:40 Jeśli ktoś poszukuje zamiennika dla fotelików dziecięcych to i ja również polecam skorzystać z oferty tej firmy Smart Kid Belt. Ma ona w ofercie pasy które idealnie się sprawdzają jako zamienniki a kosztują o wiele mniej i są bardziej poręczne. Warto skorzystać z oferty i je wypróbować.
popieram, tez mam te pasy i uwazam ze to najlepszy nasz zakup :D fajne jest tez to ze mozna je wszedzie zabrac bo mieszcza sie w torbie
ODPOWIEDZ