międzynarodowa paczka

Wszystko o podatkach. Porady prawne. Prawo dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
fasadka
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:47

międzynarodowa paczka

Post autor: fasadka »

Witam wszystkich. Mam pewne pytanie i byłabym wdzięczna za pomoc. Mianowicie jakiego polecilibyście kuriera do przesyłek zagranicznych? Chcę siostrze przesłać parę dupereli więc szukam czegoś taniego. I jak to wygląda jeśli chodzi o czas wysyłki, jak długo idzie?
Awatar użytkownika
blicz
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:38

Re: międzynarodowa paczka

Post autor: blicz »

fasadka pisze: ↑28 lip 2021, 14:37 Witam wszystkich. Mam pewne pytanie i byłabym wdzięczna za pomoc. Mianowicie jakiego polecilibyście kuriera do przesyłek zagranicznych? Chcę siostrze przesłać parę dupereli więc szukam czegoś taniego. I jak to wygląda jeśli chodzi o czas wysyłki, jak długo idzie?
Najlepszą opcją moim zdaniem jest porównanie cen na stronie pośrednika kurierskiego. i nieważne czy to palety międzynarodowe czy małe przesyłki zagraniczne - z pomocą brokerów zawsze znajdziesz najniższą cenę
dżimi94

Re: międzynarodowa paczka

Post autor: dżimi94 »

fasadka pisze: ↑28 lip 2021, 14:37 Witam wszystkich. Mam pewne pytanie i byłabym wdzięczna za pomoc. Mianowicie jakiego polecilibyście kuriera do przesyłek zagranicznych? Chcę siostrze przesłać parę dupereli więc szukam czegoś taniego. I jak to wygląda jeśli chodzi o czas wysyłki, jak długo idzie?
Gdzie nadajecie?

___
https://www.51015kids.eu/dziewczynka/parasolki
ODPOWIEDZ