opony kurierem

Wszystko o podatkach. Porady prawne. Prawo dla przedsiębiorców.
Awatar użytkownika
fasadka
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:47

opony kurierem

Post autor: fasadka »

Witam serdecznie. Mam do was pytanko, mianowicie chce wysłać opony kurierem ale nie wiem na którego się zdecydować. Może podpowiecie? Macie w tym jakieś doświadczenie? Czy w ogóle kurier opony zabierze, czy trzeba byłoby jakąś specjalną firmę transportową wzywać?
żubr

Re: opony kurierem

Post autor: żubr »

Zamawianie opon to jedno. Potem trzeba takie opony wymienić. Do tego celu niezbędny będzie wulkanizator. Warsztatów wulkanizacyjnych nie brakuje, jednak ja szukałem wygodniejszego dla siebie rozwiązania. Tutaj https://wulkanizator.com.pl/blog/baza-z ... zacyjnych/ znalazłem firmy świadczące usługi mobilne w tym zakresie.
Awatar użytkownika
blicz
Posty: 173
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:38

Re: opony kurierem

Post autor: blicz »

fasadka pisze: ↑28 lip 2021, 14:23 Witam serdecznie. Mam do was pytanko, mianowicie chce wysłać opony kurierem ale nie wiem na którego się zdecydować. Może podpowiecie? Macie w tym jakieś doświadczenie? Czy w ogóle kurier opony zabierze, czy trzeba byłoby jakąś specjalną firmę transportową wzywać?
Jest spory wybór jeśli chodzi o opony kurier . A sprawdzałaś na stronach brokerów kurierskich? Jeśli nie to polecam, to pierwsze miejsce w które najlepiej się udać, bo w jednym miejscu jest dostęp do wielu firm przewozowych
ODPOWIEDZ