Horror

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
hellomyfriend
Posty: 175
Rejestracja: 17 wrz 2019, 14:59

Horror

Post autor: hellomyfriend »

Lubicie oglądać horrory? Ja uwielbiam, ale przyznam szczerze, że coraz mniej jest dobrych produkcji. O polskich horrorach nawet nie warto wspominać, bo było ich na tyle mało i były na tyle słabe, że nie przeszły jakoś szczególnie do historii jako dobry film. Zgodzicie sie ze mna?
Awatar użytkownika
Zuzka
Posty: 7
Rejestracja: 08 maja 2019, 9:54

Re: Horror

Post autor: Zuzka »

Ja lubię w sumie wszystkie gatunki, zależy jaki film czy serial mi podpasuje :D Teraz oglądam https://dobre-filmy.pl/cale-filmy/penumbra-2019-online/ akcja toczy się naprawdę ciekawie :D Możesz sobie zerknąć na ta stronę, jestem pewna, że znajdziesz coś dla siebie.
Awatar użytkownika
editoillet
Posty: 162
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:17

Re: Horror

Post autor: editoillet »

A co powiecie na temat filmu "W lesie dziś nie zaśnie nikt" ? Sporo szumu sie wokół niego zrobiło, tego pozytywnego i tego trochę mniej. Myślę, że warto dać mu szansę i wybrać się na niego do kina, ponieważ może się okazać to bardzo dobrą polską produkcją.
Awatar użytkownika
guster
Posty: 178
Rejestracja: 06 sie 2020, 15:51

Re: Horror

Post autor: guster »

Spory wybór filmów macie na vod https://www.ogladaj.to/ korzystając z tej strony nie musicie płacić ani się rejterować, co jest moim zdaniem super opcją. W ostatnim czasie codziennie włączam sobie coś na tej stronie i dla mnie jest naprawdę super i do tego jest na niej dużo fajnych filmów.
ODPOWIEDZ