Jak sprawnie zarządzać księgowością

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Tomik00
Posty: 233
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Jak sprawnie zarządzać księgowością

Post autor: Tomik00 »

Cześć,
Potrzebuję Waszej pomocy, ponieważ szukam wysokiej jakości programów, narzędzi które ułatwią mi prowadzenie księgowości. Czy macie może dla mnie jakieś przydatne wskazówki w tym zakresie, jeśli tak to byłbym wdzięczny za każda podpowiedź. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Ezzi
Posty: 118
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:55

Re: Jak sprawnie zarządzać księgowością

Post autor: Ezzi »

Ja na ten moment mogę zdecydowanie polecić Ci, abyś zwrócił uwagę na program Invoice Digitzier który jest świetna opcją jeśli chodzi o program umożliwiający wygodne i jednocześnie sprawne zarządzanie księgowością, a przede wszystkim przerzucaniu danych z faktur oraz rachunków papierowych do systemu księgowego online.
Awatar użytkownika
Maksymka
Posty: 46
Rejestracja: 07 paź 2019, 17:31

Re: Jak sprawnie zarządzać księgowością

Post autor: Maksymka »

jak się ma ogarnięta ksiegową to wszystko załatwi:)
Awatar użytkownika
kilimangaro
Posty: 54
Rejestracja: 14 kwie 2019, 20:11

Re: Jak sprawnie zarządzać księgowością

Post autor: kilimangaro »

Pomocny może być system eNova. Jest on stosowany w wielu firmach i jest bardzo chwalony. Gdyby ktoś chciał się dowiedzieć, jak wygląda wdrożenie to powinien się zapoznać z http://www.vattax.pl/wdrozenia-i-szkolenia-z-enova-365/.
Awatar użytkownika
ArkadiuszK0
Posty: 67
Rejestracja: 15 paź 2019, 12:13

Re: Jak sprawnie zarządzać księgowością

Post autor: ArkadiuszK0 »

Ezzi pisze: ↑07 paź 2019, 12:59 Ja na ten moment mogę zdecydowanie polecić Ci, abyś zwrócił uwagę na program Invoice Digitzier który jest świetna opcją jeśli chodzi o program umożliwiający wygodne i jednocześnie sprawne zarządzanie księgowością, a przede wszystkim przerzucaniu danych z faktur oraz rachunków papierowych do systemu księgowego online.
Podzielam pozytywną opinię poprzednika i również uważam, że jeśli chodzi o wybór odpowiedniego programu do księgowości to Invoice Digitizer znacząco przyśpieszy wszystkie prace związane z przerzucaniem danych do systemu księgowego i jestem przekonany, że Wasi księgowi będą bardzo wdzięczni bo nie tylko jest to oszczędność czasu, ale również nerwów bo jednak unikamy wielu drobnych błędów.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Jak sprawnie zarządzać księgowością

Post autor: Bella »

A jak zarządzacie dokumentami w Waszych firmach? My wdrożyliśmy nowoczesne systemy do zarządzania dokumentami w wersji elektronicznej, które zaoferowała nam firma Primesoft. na stronie http://www.primesoft.pl/ możecie sobie co nieco na ich temat poczytać, polecam ;)
Awatar użytkownika
Tomik00
Posty: 233
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: Jak sprawnie zarządzać księgowością

Post autor: Tomik00 »

Dzięki ogromne za podpowiedzi i oczywiście czekam na kolejne natomiast przyznam, że bardzo zaciekawił mnie ten program Invoice Digitizer bo czegoś takiego nie mamy, natomiast problem z tym przerzucaniem danych jest każdego miesiąca może księgowym by to skutecznie pomogło.
Awatar użytkownika
martusia85
Posty: 19
Rejestracja: 13 wrz 2019, 23:06

Re: Jak sprawnie zarządzać księgowością

Post autor: martusia85 »

Programy to jedno najważniejsi są ludzie i ich zaangażowanie do pracy. W tym zawodzie ciągłe dokształcanie jest priorytetem. Wiem bo sama zajmuje się rozliczeniami niemieckimi Bolesławiec. Zaznajamianie się ze zmianami w przepisach jest podstawą.
Awatar użytkownika
Ezzi
Posty: 118
Rejestracja: 07 paź 2019, 12:55

Re: Jak sprawnie zarządzać księgowością

Post autor: Ezzi »

Tomik00 pisze: ↑24 paź 2019, 12:38 Dzięki ogromne za podpowiedzi i oczywiście czekam na kolejne natomiast przyznam, że bardzo zaciekawił mnie ten program Invoice Digitizer bo czegoś takiego nie mamy, natomiast problem z tym przerzucaniem danych jest każdego miesiąca może księgowym by to skutecznie pomogło.
No to super :) Mam nadzieję, że jak już przetestujecie i wprowadzicie do swojego działu to podzielisz się informacjami jak się spisuje i czy jest to narzedzie którego właśnie szukaliście!
Awatar użytkownika
patrycja
Posty: 5
Rejestracja: 27 paź 2019, 16:25

Re: Jak sprawnie zarządzać księgowością

Post autor: patrycja »

A czy można wystawić fakturę VAT nie prowadząc żadnej firmy? Podobno są na to patenty. Przeczytałem o nich tutaj https://www.banki24.com.pl/czy-mozna-wy ... reelancer/ .
Czasami najlepszą obroną jest dobra obrona.
Awatar użytkownika
ArkadiuszK0
Posty: 67
Rejestracja: 15 paź 2019, 12:13

Re: Jak sprawnie zarządzać księgowością

Post autor: ArkadiuszK0 »

No to w takim razie czekamy na kolejne informacje z chęcią jeszcze tutaj zajrzę i zobaczymy co z tego wyjdzie!
Awatar użytkownika
Tomik00
Posty: 233
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:33

Re: Jak sprawnie zarządzać księgowością

Post autor: Tomik00 »

Zrobiliśmy tak jak radziliście. Wstępnie jest wszystko ok, jednak musicie mi dać kilka miesięcy abym mógł w pełni dać Wam odpowiedź!
Awatar użytkownika
aria
Posty: 57
Rejestracja: 25 maja 2020, 9:03

Re: Jak sprawnie zarządzać księgowością

Post autor: aria »

Ja z kolei mam inne pytanie. Polecicie mi może jakąś sprawdzoną firmę, która zrobi mi rozliczenie podatku z niemiec? Zależy mi na kimś, kto faktycznie zna się na rzeczy i zrobi to sprawnie.
ODPOWIEDZ