Odzież dla medyków

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
tekla
Posty: 1
Rejestracja: 17 lip 2020, 5:49

Odzież dla medyków

Post autor: tekla »

Cześć. Nie macie problemu z zamawianiem odzieży medycznej? Wiem, że teraz trudno ją dostać, ale trafiłam ostatnio na ofertę producenta modus.com.pl. Zamawialiście u nich artykuły ochronne? Polecacie?
Awatar użytkownika
Miłosz91
Posty: 1
Rejestracja: 30 sie 2020, 15:40

Re: Odzież dla medyków

Post autor: Miłosz91 »

Faktycznie z firmy Modus przychodzi do mojego gabinetu odzież jednorazowa i uważam, że jest naprawdę porządnej jakości i w dobrej cenie. Według mnie to bardzo owocna współpraca także śmiało polecam.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Odzież dla medyków

Post autor: Bella »

Jeśli interesuje Was wysokiej jakości odzież ochronna medyczna, to serdecznie polecam zajrzeć do sklepu internetowego Medyczny.Store. Mają tam naprawdę spory wybór takiej właśnie profesjonalnej odzieży dla medyków. Jestem przekonana, że znajdziecie tam to, czego szukacie.
Awatar użytkownika
editoillet
Posty: 223
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:17

Re: Odzież dla medyków

Post autor: editoillet »

Sama ostatnio zastanawiałam się, gdzie mogę dostać profesjonalną odzież medyczną dla swoich pracowników. Znajomy poradził mi, żebym zerknął na propozycje na stronie sklepu: https://cocomed.eu/spodnie-damskie-joggery-black/ , ale szczerze mówiąc, wybór jest tutaj tak ogromny, że ciężko mi się zdecydować tylko na jeden produkt. Jeśli kupowaliście coś w tym sklepie, to czy moglibyście powiedzieć, jak wygląda jakość ubrań?
ODPOWIEDZ