Oprogramowanie do rejestracji pacjentów

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
natala.domagal
Posty: 35
Rejestracja: 02 kwie 2019, 19:57

Oprogramowanie do rejestracji pacjentów

Post autor: natala.domagal »

Oprogramowanie do rejestracji pacjentów - z jakich korzystacie w swoich placówkach czy w placówkach, w których pracujecie? Rozeznanie jakieś w rynku robiłam, ale wybór jest dość szeroki i ciekaw jestem Waszych zdań. Jakie rozwiązanie do rejestracji pacjentów (sprawnego!) uważacie za najlepsze?

cmentarz podgórski kraków dojazd
Awatar użytkownika
terka
Posty: 98
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:02

Re: Oprogramowanie do rejestracji pacjentów

Post autor: terka »

Takie oprogramowanie z pewnością pozytywnie wpływa na funkcjonowanie takiego miejsca, jak i pracę pielęgniarek i nie tylko. Takie oprogramowanie dla gabinetu medchart daje wiele możliwości usprawnienia pracy w gabinecie czy przychodni lekarskiej. Elektroniczna rejestracja pacjentów, wystawianie elektronicznych recept, generowanie dokumentów, karty wizyty czy przypomnienia sms o terminie kolejnej wizyty to tylko nieliczne z zalet posiadania takiego oprogramowania. Program działa w chmurze, przez co dostęp do niego możliwy jest z każdego komputera.
Awatar użytkownika
Posterak
Posty: 88
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:06

Re: Oprogramowanie do rejestracji pacjentów

Post autor: Posterak »

U nas pracujemy na aplikacji Medidesk, bardzo ułatwia nam pracę. Najlepiej zacząć od audytu - https://mediahealth.pl/bezplatny-audyt- ... diahealth/ u nich jest właśnie bezpłatny. Dowiecie się co i jak u Was trzeba zmienić, jakie błędy robicie. Sama aplikacja jest naprawdę intuicyjna i wiele ułatwia. Jak zaczniecie używać to gwarantuje, że nawet nie pomyślicie o powrocie do starego systemu.
Awatar użytkownika
Posterak
Posty: 88
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:06

Re: Oprogramowanie do rejestracji pacjentów

Post autor: Posterak »

A jak to wygląda u Was?
Awatar użytkownika
Uline45
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2019, 13:46

Re: Oprogramowanie do rejestracji pacjentów

Post autor: Uline45 »

U mnie w rodzinie ktoś z tego korzystał. Popytam i powiem Wam moją opinię na ten temat.
Jeśli wpuścisz do serca złość, ona zniszczy twoją zdolność do kochania
Awatar użytkownika
tara34
Posty: 170
Rejestracja: 30 kwie 2019, 10:23

Re: Oprogramowanie do rejestracji pacjentów

Post autor: tara34 »

Nie wiem w sumie jak z rejestracją pacjentów, u nas w firmie gdzie mamy tysiące klientów i dzwonią codziennie z jakąś sprawą, bardzo dobrze sprawdza się program helpdesk https://focustelecom.pl/system-helpdesk/ . Obsługa zgłoszeń przebiega bezproblemowo, każde jedno jest odnotowane, wiadomości e-mail od razu dołączane do zgłoszenia. Nie da się naprawdę żadnej wiadomości przegapić, system przypomina jeśli jakąś sprawą się dany konsultant nie zajmie. Program może działać w chmurze, wszystkie dane zapisywane są na nielimitowanym dysku w sieci. A dzięki temu nie tylko w firmie można wejść do systemu, praktycznie z każdego komputera i każdego miejsca w świecie jest to możliwe. Wystarczy dostęp do internetu i znajomość danych do logowania.
ODPOWIEDZ