Prawo cywilne i rodzinne

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Orchidea
Posty: 37
Rejestracja: 22 sty 2019, 10:43

Prawo cywilne i rodzinne

Post autor: Orchidea »

Gorąco polecam kancelarię https://kancelariaszafranski.pl/ . Zajmuje się ona prawem cywilnym, rodzinnym, karnym, administracyjnym, pracy i innymi. Świadczy usługi na najwyższym poziomie.
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: Prawo cywilne i rodzinne

Post autor: gizwald »

ja szukam takiej kancelarii z Bełchatowa
ginamó

Re: Prawo cywilne i rodzinne

Post autor: ginamó »

Potrzebowałem szeregu porad z zakresu prawa cywilnego. Z tej właśnie okazji zgłosiłem się do https://witkowski-partnerzy.pl/uslugi/ z którymi to wspólnie rozwiązaliśmy trapiące mnie problemy. Rozsądna decyzja, zdecydowanie. Porady te umożliwiły mi wstanie na nogi i ogarnięcie wielu problematycznych spraw.
735Henricoooó

Re: Prawo cywilne i rodzinne

Post autor: 735Henricoooó »

Szczerze mówiąc to jak przegląda się oferty różnych kancelarii adwokackich czy radcowskich to właśnie nie ma najmniejszego problemy ze znalezieniem osób, prawników, którzy specjalizowaliby się w prawie cywilnym czy rodzinnym. Ogólnie jestem zdania, że trudniej znaleźć specjalistów w prawie karnym.
Jadźka

Re: Prawo cywilne i rodzinne

Post autor: Jadźka »

Jeśli szukasz kogoś od prawa rodzinnego to mogę polecić Pana Tomaszaczyk z Knacelarii JST z Warszawy. Cieszy się dobrymi opiniami i powodzeniem, Potrafi wszystko dokładnie objaśnić i wskazać najlepsze opcje rozwiązania sprawy. Przy tym jest przyjazny w kontaktach.
Awatar użytkownika
mikksenia
Posty: 459
Rejestracja: 29 mar 2019, 14:48

Re: Prawo cywilne i rodzinne

Post autor: mikksenia »

Na pewno dobrze jest przygotować się do wszystkiego zgodnie z każdorazowym podejściem o otwarciem się na nowe możliwości. Dlatego też moja propozycja w tym kierunku jest taka aby wybrać porady prawne online, które w stu procentach odpowiadać będą Twoim oczekiwaniom i potrzebom zarazem. Tam na pewno znajdziesz pomoc i wsparcie.
ODPOWIEDZ