przemysłowy odkurzacz

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
robertś

przemysłowy odkurzacz

Post autor: robertś »

czy znacie jakieś dobre marki,które produkują solidne odkurzacze przemysłowe? Zastanawiam się nad kupnem, mam jednak kilka wątpliwości odnośnie takiego sprzętu. Macie jakieś doświadczenia w związku z tym tematem? Czy w ogóle opłaca się stosunek jakości do ceny? Dzięki za wszystkie uwagi!
Awatar użytkownika
gizwald
Posty: 206
Rejestracja: 14 maja 2020, 21:00

Re: przemysłowy odkurzacz

Post autor: gizwald »

U nas jest odkurzacz przemysłowy RGS VACUUM SYSTEMS z warszawskiej firmy Poolmar i jesteśmy z jego użytkowania w 100 % zadowoleni, sprawdza się u nas na hali bardzo dobrze. No i jeśli chcesz, żeby długo dobrze ci służył to warto wiedzieć, jak dbać o odkurzacz przemysłowy, żeby przedłużyć jego żywotność - odsyłam cię do tych informacji https://www.poolmar.pl/blog/jak-dbac-o- ... -zywotnosc To w sumie są podstawy, ale koniecznie trzeba o nich pamiętać.

micro hdmi a micro usb
zośka

Re: przemysłowy odkurzacz

Post autor: zośka »

A co powiecie na bezprzewodowy odkurzacz roomba? Mam ją już od dłuższego czasu i śmiało mogę powiedzieć, że spełniła moje wszystkie oczekiwania. Jest to bardzo dobry i mega funkcjonalny sprzęt, który każdy powinien mieć u siebie w domu by się odciążyć od obowiązków

zaślepki z tworzywa
ODPOWIEDZ