Przesyłka opon

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
fasadka
Posty: 166
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:47

Przesyłka opon

Post autor: fasadka »

Chce wysłać gościowi 2 opony i nie wiem jak przygotować wysyłkę krajową czy najlepiej owijać opony folią? Jaką wybrać firmę kurierską żeby dużo nie płacić? Nadmieniam, że pierwszy raz będę wysyłał opony kurierem. Z góry dziękuje
Awatar użytkownika
reccon
Posty: 156
Rejestracja: 11 mar 2019, 12:02

Re: Przesyłka opon

Post autor: reccon »

Spokój ducha, to nic trudnego. opony kurierem wysyła wiele osób i można to bez problemu zrobić. Tylko poszukać wśród ofert kurierów takiej opcji, bo nie każdy jest w stanie przewieźć opony. Co do zapakowania to info znajdziesz w necie
Awatar użytkownika
madmac
Posty: 5
Rejestracja: 27 maja 2019, 17:12

Re: Przesyłka opon

Post autor: madmac »

Ciekawe jakie zdanie ma tutaj jakiś specjalista. Mam nadzieję, że taki się tutaj udzieli.
Jednak w życiu zwykle tak się zdarza, że kto spodziewa się nieoczekiwanego, ten dobrze na tym wychodzi.
Awatar użytkownika
Maja
Posty: 14
Rejestracja: 27 wrz 2019, 9:41

Re: Przesyłka opon

Post autor: Maja »

Ja korzystałam z usług Car Center 24 - mają transport paczek na terenie Polski i Norwegii. Nie było żadnych problemów a kontakt był na bieżąco :)

komputery warszawa centrum
Awatar użytkownika
kalina9
Posty: 5
Rejestracja: 01 paź 2019, 18:31

Re: Przesyłka opon

Post autor: kalina9 »

Trzeba czegoś poszukać w tym zakresie. Jak coś znajdę to się odezwę.
Kiedy kogoś nie lubimy, łatwo jest nam źle o nim myśleć.
Awatar użytkownika
terka
Posty: 98
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:02

Re: Przesyłka opon

Post autor: terka »

Tak będąc w temacie opon to wiecie, że obecnie jest już dostępna usługa mobilnej wulkanizacji. Przekonałam się o tym, jak szukałam wulkanizatora w konkretnym mieście. Natrafiłam na wulkanizacja czeladź i skorzystałam. Szybka i fachowa obsługa, więc zapisałam sobie ich numer. Tak naprawdę nie wiem, kiedy znowu może okazać się pomocny.
Awatar użytkownika
alicja.lwowska
Posty: 5
Rejestracja: 30 sty 2020, 13:46

Re: Przesyłka opon

Post autor: alicja.lwowska »

A czy ktoś orientuje się jak zwrócić paczkę taką dużą z oponami? Mąż zamówił, ale przyszło nie to co chciał. Nie sprawdził od razu i teraz mamy trochę kłopot. Zastanawiamy się, jak to oddać, bo to dość duże i ciężkie. Poczytałam tutaj trochę: https://omnipack.pl/blog/zwrot-paczki-jak-przebiega/, chyba najrozsądniej zamówić kuriera? Orientuje się ktoś ile może to kosztować?
Awatar użytkownika
Fill8iry
Posty: 1
Rejestracja: 11 cze 2020, 11:07

Re: Przesyłka opon

Post autor: Fill8iry »

myślę,że to dobry pomysł.
-
stoisko wystawowe
Gdzie kupić opony

Re: Przesyłka opon

Post autor: Gdzie kupić opony »

Polecam zakup ogumienia w sklepie z oponami autobuty. Mają dużo świetnych promocji na opony w wielu rozmiarach. Znajdziesz tam opony zimowe, letnie i wielosezonowe. Szybka dostawa i świetny kontakt ze sprzedającymi. Ogólnie na plus. Polecam również ich bloga na którym można znaleźć wiele cennych informacji na temat opon.
Awatar użytkownika
Pelenita
Posty: 107
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:07

Re: Przesyłka opon

Post autor: Pelenita »

Kurierzy spokojnie sobie z tymi poradzą, nie wiem czy wszyscy, ale większość chyba tak. Na stronach kurierów można i pewnie sprawdzić jak odpowiednio zapakować opony, to jest bardzo ważne. Zobaczcie sobie tak może stronkę https://wulkanista.pl/debica-navigator-3/ i polecane tu opony, które ja teraz kupuje.
ODPOWIEDZ