Smart Kid Belt pas

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
pika
Posty: 67
Rejestracja: 14 sty 2019, 20:30

Smart Kid Belt pas

Post autor: pika »

Wyjeżdżam na wakacje i w związku z tym chcę kupić pasy https://smartkidbelt.com/pl/ bo nie będę brał ani wypożyczał fotelików. Foteliki odpadają zresztą tak jak i poddupniki. Ma ktoś z was do czynienia z pasami na co dzień? Jak się sprawują te pasy?
Awatar użytkownika
mirela3
Posty: 8
Rejestracja: 03 mar 2019, 15:45

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: mirela3 »

Mandatu na pewno za takie pasy dostać nie można. Co do kwestii bezpieczeństwa, trzeba zdawać sobie sprawę, że nie są tak bezpieczne jak fotelik, ale dla starszaków się sprawdzą, szczególnie jak dziecko jest wyrośnięte. nie zaszkodzi mieć, tym bardziej, że one kosztują 100 złotych.
Awatar użytkownika
Monika89
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:21

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: Monika89 »

Popieram słowa poprzednika - dla starszych dzieci to bardzo fajne rozwiązanie, jak są odpowiednio i dokładnie założone to dają dobre zabezpieczenie. A poza tym dziecko ma komfortowe warunki i nie ciśnie się całą podróż w foteliku
Awatar użytkownika
Disko
Posty: 17
Rejestracja: 20 maja 2019, 18:13

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: Disko »

A gdzie zwykle jeździcie na wakacje? My bardzo lubimy polski Bałtyk, dlatego praktycznie co roku go odwiedzamy. Zawsze jest trochę zwiedzania, spacerów a trochę plażowania. Ostatnio bardzo przyjemnie spędza nam się czas w ośrodku https://magraclub.pl/ Wszystko all inclusive. Ośrodek z basenem nad morzem, a właściwie z dwoma basenami. Niezależnie od tego czy pogoda dopisuje zawsze jest co tam robić. :)
Awatar użytkownika
kotka
Posty: 25
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:03

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: kotka »

Ja i tak uważam, że najbezpieczniejszy jest fotelik. Tym bardziej, że ostatnio odkryłam taki fotelik obracany o 360 stopni: https://umalucha.pl/produkt/cybex-fotel ... aza-base-z . Uważam, że jest to bardzo wygodna opcja.
Awatar użytkownika
Wikika
Posty: 108
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:21

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: Wikika »

Ja to znacznie częściej podróżuje samolotem jeżeli chodzi o wakacje, choć taka rzecz w aucie na pewno też na co dzień się przyda. Pomyślę nad takim zakupem. Co do wakacji to polecam jednak postawić właśnie na podróż samolotem, jest to o wiele wygodniejsze, no i możecie zaliczyć fajne wakacje do dalszych kierunków zagranicznych. Planowanie takich wakacji nie jest niczym trudnym, ja teraz czytałam jak wygląda bagaż w EasyJet i mam nadzieje, że uda nam się pomieścić wszystko w bagażu podręcznym. Torby do takiego bagażu są bardzo duże, co mnie zdziwiło.
Awatar użytkownika
paniolka
Posty: 65
Rejestracja: 12 gru 2019, 8:57

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: paniolka »

no te pasy to naprawde bardzo dobre, praktyczne rozwiazanie, moj syn tez juz w fotelik sie nie miesci a zalezy mi nadal na bezpiecznym przewozeniu go. KOrzystamy z nich juz jakis czas, sprawdzaja sie swietnie
Awatar użytkownika
Elaa
Posty: 21
Rejestracja: 29 sty 2020, 19:13

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: Elaa »

Ja osobiście wierze bardzo w bezpieczeństwo pasów smart kid belt. Trójka dzieci na tylnej kanapie ze Smart Kid Belt przestaje być problemem, teraz każdy z tyłu będzie mógł czuć się komfortowo i będzie miał dużo miejsca :)
Awatar użytkownika
boomer
Posty: 60
Rejestracja: 10 gru 2019, 13:38

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: boomer »

ja nawet ostatnio trafilem na badania na temat tych pasow, wszystko rzetelnie opisane, mozecie sobie poczytac https://jestempotrzebny.pl/bezpiecznie-w-aucie/
Awatar użytkownika
Konstancja
Posty: 20
Rejestracja: 24 paź 2019, 19:52

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: Konstancja »

U nas też ostatnio zdecydowaliśmy się na te pasy smart kid belt jesteśmy bardzo zadowoleni. Dzieci je uwielbiają i my sami tez, bo nie mamy problemu montażu z nimi w innych autach bo wszystko można szybko odpiąć i zapiąć do innego pojazdu. Także jak najbardziej polecam :)
Awatar użytkownika
Milena
Posty: 19
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:51

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: Milena »

My korzystamy z pasów smart kid belt i to często. Zapina się bardzo łatwo, zero problemów. Idealnie dopasowuje pas do dziecka, nic nie uwiera. Super produkt i do tego można go wszędzie zabrać ponieważ jest rozmiarów kieszonkowych :)
wróżka

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: wróżka »

Milena pisze: ↑20 lut 2020, 19:06 My korzystamy z pasów smart kid belt i to często. Zapina się bardzo łatwo, zero problemów. Idealnie dopasowuje pas do dziecka, nic nie uwiera. Super produkt i do tego można go wszędzie zabrać ponieważ jest rozmiarów kieszonkowych :)
my uzywamy raczej sporadycznie bo tylko na wakacjach czy w taksowce ale tak czy siak ciesze sie ze cos takiego wymyslono, ulatwia zycie :)
świrka

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: świrka »

Milena pisze: ↑20 lut 2020, 19:06 My korzystamy z pasów smart kid belt i to często. Zapina się bardzo łatwo, zero problemów. Idealnie dopasowuje pas do dziecka, nic nie uwiera. Super produkt i do tego można go wszędzie zabrać ponieważ jest rozmiarów kieszonkowych
te pasy to strzal w 10 :D najlepsze, nie drogie i tyle mozliwosci by je zabrac wszedzie :D osobiscie jestem zachwycona
ODPOWIEDZ