sprawdzony przewoźnik

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
anka
Posty: 28
Rejestracja: 30 cze 2020, 8:33

sprawdzony przewoźnik

Post autor: anka »

Mam nadzieję, że polecicie mi sprawdzoną firmę które oferuje przewóz mebli z Polski do Irlandii . Zależy mi na sprawdzonym przewoźniku i dobrej cenie usługi. Wysyłając paczkę chciałabym wiedzieć co się z nią dzieje w drodze, więc fajnie jakby był dostępny monitoring przesyłki. Kogo polecacie?
piśklakkarolina

Re: sprawdzony przewoźnik

Post autor: piśklakkarolina »

Ostatnimi czasy mam wrażenie, że coraz ciężej jest znaleźć sprawdzonego przewoźnika z tego względu, że każdy ceni sobie swoje usługi, ale nie daje nic od siebie, aby ta kwota była czegoś warta. Na szczęście ostatnio zarezerwowałam bus do Anglii w zupełnie innej firmie i byłam zadowolona.

wzór ankiety do pracy dyplomowej
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 309
Rejestracja: 21 sie 2019, 9:06

Re: sprawdzony przewoźnik

Post autor: kasiakowa06 »

anka pisze: ↑18 cze 2021, 18:44 Mam nadzieję, że polecicie mi sprawdzoną firmę które oferuje sprytnapaczka.pl/meble przewóz mebli z Polski do Irlandii . Zależy mi na sprawdzonym przewoźniku i dobrej cenie usługi. Wysyłając paczkę chciałabym wiedzieć co się z nią dzieje w drodze, więc fajnie jakby był dostępny monitoring przesyłki. Kogo polecacie?
Przewoźnicy powinni być specjalnie ubezpieczeni np. w https://www.fullpolisa.pl/wylicz-skladk ... zewoznika/ - sprawdziłaś to?
Obrazek
andrzej06

Re: sprawdzony przewoźnik

Post autor: andrzej06 »

Skoro szukacie transportu za granicę to może busy Polska Anglia firmy MikeBus? Cena nie jest zbyt droga, przewoźnicy bezproblemowi, a nawet powiedziałbym, że bardzo życzliwi. Ja kiedyś nadawałem u nich nawet paczkę dla syna i pamiętam, że następnego dnia była już u niego.
Michał Kania

Re: sprawdzony przewoźnik

Post autor: Michał Kania »

Ja podróżowałem kilka razy busem do Holandii i raz do Niemiec z firmą Europe-bus.pl. Kilka razy moja mama wysyłała mi tą firmą paczkę jak byłem dłużej w Holandii. Niestety trzeba się spieszyć szczególnie przed świętami. Bo raz miałem sytuację podbramkową, na szczęście ktoś zrezygnował z wyjazdu i wskoczyłem na wolne miejsce. Duże komfortowe busy, bardzo czysto i kulturalni kierowcy. Mogłem zawsze zabrać duży bagaż, raz przytaszczyłem komputer z Holandii. Jeżdżę na trasie Opole - Haga. Polecam
diza

Re: sprawdzony przewoźnik

Post autor: diza »

Jednym z korzystniejszych wyborów na przemieszczanie się poza granicami kraju są busy niemcy polska codzienie , które wyróżniają się niską ceną. Polecam zapoznanie się z tą ofertą.
papierek

Re: sprawdzony przewoźnik

Post autor: papierek »

Twierdzę, że codzienne połączenia autobusowe oferowane przez busy niemcy polska codzienie są z pewnością warte uwagi dla tych, którzy szukają bezproblemowego i niedrogiego sposobu podróżowania między tymi dwoma krajami. Osobiście uważam, że jest to świetna opcja dla tych, którzy chcą uniknąć stresu i kosztów związanych z lotem lub jazdą samochodem
ODPOWIEDZ