Sprawy kobiece

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Bajlanda
Posty: 28
Rejestracja: 20 maja 2020, 18:21

Sprawy kobiece

Post autor: Bajlanda »

Nie wiedziałam do niedawna z kim podzielić się kilkoma problemami intymnymi, bo jest to dla mnie krępujący temat. A widzę teraz, że powstał nowy portal dla kobiet My-V, do którego ekspertów mogę spokojnie napisać :) Nawet są tu bardzo ciekawe artykuły i to dotyczące również urody i kariery. To chyba będzie moja ulubiona strona. Może tez chcecie ją poznać?
Angelika Gośczak

Re: Sprawy kobiece

Post autor: Angelika Gośczak »

Jestem młoda mamą i przy swoim synku miałam problem z zapaleniem stulejki. Dzięki stronie https://octenisept.pl/stulejka-duzy-pro ... -chlopcow/ udało mi się znaleźć preparat, który szybko poradził sobie z infekcją. Ni musieliśmy nawet korzystać z wizyty u specjalisty.
łatka

Re: Sprawy kobiece

Post autor: łatka »

Ciekawy portal dla kobiet, na pewno warto odwiedzić tę stronę. Regularnie czytam różne kobiece portale, a ostatnio znalazłam fajny portal dla nowoczesnych kobiet, gdzie dużo piszą o wizażu i makijażu szeroko pojętym, a także fajne są tam recenzje kosmetyków.
mój

Re: Sprawy kobiece

Post autor: mój »

Zdecydowanie warto czytać kobiece portale, ale pod warunkiem, że dany portal dla kobiet oferuje dobrej jakości artykuły i naprawdę przydatne, użyteczne dla użytkownika treści, bo często można trafić na kompletne non sensy. Dobre kobiece portale jak najbardziej na tak.
-
portal dla kobiet
aluśka

Re: Sprawy kobiece

Post autor: aluśka »

Nie znam tej strony ale chetnie popatrze daj tylko jakiegos linka bo nie umiem jej znalezc w google. Moze sa tam jakies informacje o kobiecych sprawach takich jak pms, libido czy burza hormonalna? Mialam kiedys taki problem i nic mi nie pomagalo do czasu jak poznalam tabletki Ovarin. Zajelo mi to troche czasu i ciekawi mnie czy na takich stronach mozna polecic te tabletki
Awatar użytkownika
Monika89
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2019, 9:21

Re: Sprawy kobiece

Post autor: Monika89 »

wydaje mi sie, ze ogolnie coraz bardziej otwarcie mowi sie o problemach kobiecych i intymnych. Taka edukacja jest wazna, bo wielu kobiecym dolegliwosciom mozna w latwy sposob zaradzic :) przykladowo przy suchosci pochwy lub problemach z wydzielaniem sluzu najlepiej sprawdzaja sie lubrykanty na bazie wody ktore skutecznie przynosza ulge i nawilzenie. Ja stosuje zel feminum, ktory dodatkowo ma w skladzie kwas mlekowy i zapobiega infekcjom
Awatar użytkownika
krówka
Posty: 83
Rejestracja: 31 sty 2020, 9:52

Re: Sprawy kobiece

Post autor: krówka »

Jeśli chodzi o kwas mlekowy zastosowanie to w http://rosamedclinic.pl/kwas-mlekowy-dz ... -na-skore/ zobaczycie jak doskonałe ma działanie na naszą skórę. U mnie bardzo dobrze poradził sobie z przebarwieniami i bliznami potrądzikowymi, które fantastycznie rozjaśnił i wygładził moją skórę
ODPOWIEDZ