usługi parkieciarskie

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
placyd
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2022, 16:14

usługi parkieciarskie

Post autor: placyd »

Jakie znacie firmy oferujące usługi parkieciarskie w województwie mazowieckim? Szukam tak ogólnie, bo zależy mi na tym żeby faktycznie znaleźć fachowców, którzy mają spore doświadczenie w renowacji posadzek. Wiecie na kogo mógłbym liczyć w tym zakresie? Byłbym wdzięczny za polecenie mi kogoś sprawdzonego, ja już sobie wybiorę spośród różnych ofert :D
telimena10

Re: usługi parkieciarskie

Post autor: telimena10 »

Z swojej strony do tematu dołożę usługi prania tapicerki meblowej. Każdy z nas ma meble tapicerowane o które należy regularnie dbać. Aby pozostały dłużej jak nowe i posłużyły wiele lat warto je czyścić. W temacie prania tapicerki meblowej polecam usługi firmy Johanacar. oto link do ich oferty w naprawdę bardzo rozsądnej cenie https://johanacar.pl/oferta/pranie-tapi ... wej-kalisz Jest to grupa profesjonalistów mająca wiedze, umiejętności i bogate doświadczenie. Nie straszny im kurz i brud. Wszystko przebiega bez zarzutu i sprawnie. Warto wiedzieć, że firma Johanacar jest godna polecenia.
trytko

Re: usługi parkieciarskie

Post autor: trytko »

Zdecydowanie najlepsze rozwiązanie to usuwanie subitu gdyż to pozwala całkowicie usunąć zanieczyszczenia z pod parkietu. Następnie wykonuje się faktycznie usługi parkieciarskie ale na już wcześniej przygotowanym podłożu.
ODPOWIEDZ