wypadek komunikacyjny

Inne tematy, nienależące do żadnej z kategorii.
Awatar użytkownika
Selma_61
Posty: 1
Rejestracja: 04 cze 2021, 12:20

wypadek komunikacyjny

Post autor: Selma_61 »

Jakiś czas temu miałem wypadek komunikacyjny, nie mogłem doczekać się na wypłatę odszkodowania od sprawcy wypadku. Skorzystałem z pomocy Kancelarii AE i poszło szybki i zgodnie z oczekiwaniami. Warto było zgłosić się do fachowców.

Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: wypadek komunikacyjny

Post autor: Bella »

Jeśli przytrafi się Wam kiedyś jakaś stłuczka lub kolizja, to zapewne będzie Wam potrzebny namiar na jakąś dobrą pomoc drogową. Jeśli chodzi o Wrocław i okolice, to polecam w takim przypadku skontaktować się z firmą https://pomoc-drogowa-wroclaw.supermechanik.pl/. Możecie z jej strony liczyć na pełen profesjonalizm.

Rumkaa

Re: wypadek komunikacyjny

Post autor: Rumkaa »

Pomoc kancelarii odszkodowawczej w momencie, gdy ulegliśmy wypadkowi komunikacyjnemu to obowiązek, bez ich pomocy zawsze otrzymamy od ubezpieczyciela niskie odszkodowanie. Przeczytałam nawet ostatnio, że odszkodowanie za potrącenie rowerzysty jest najczęstszym przypadkiem, w którym ubezpieczyciel zaniża wypłacone zadośćuczynienie i wtedy właśnie powinniśmy zgłosić się po pomoc. By otrzymać pełną kwotę odszkodowania trzeba dysponować dokumentacją medyczną po wypadku i wykonać sobie dodatkowe badania by lekarz mógł ocenić realny uszczerbek na zdrowiu.

Kaśka

Re: wypadek komunikacyjny

Post autor: Kaśka »

Selma - pewnie że warto korzystać z usług profesjonalistów. Przede wszystkim dlatego, że mogą nam oszczędzić sporo czasu. Sprawdzą czy należy nam się odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, będą w stanie określić jego wysokość oraz reprezentować nas na każdym etapie rozmów z ubezpieczycielem (także przed sądem, jeżeli zajdzie taka konieczność). Ja sama korzystałam z pomocy kancelarii odszkodowawczej Ex Lege Odszkodowania. Jestem z ich usług bardzo zadowolona. Dostałam należne mi odszkodowanie, a poza tym zostałam objęta bezpłatną rehabilitacją, na koszt sprawcy.

ODPOWIEDZ