Zakupy w super-toys.pl

Dzielimy się opiniami o sklepach online. To miejsce na reklamę Twojej firmy.
Awatar użytkownika
miranda-80
Posty: 1
Rejestracja: 13 cze 2020, 21:39

Zakupy w super-toys.pl

Post autor: miranda-80 »

Kupowaliście kiedykolwiek zabawki ze sklepu super-toys.pl? Wydaje mi się, że mają całkiem przystępne ceny, a jak jest z jakością ich produktów? Czy ktoś z was może podzielić się opinią? Byłabym wdzięczna, bo powoli myślę już o prezentach świątecznych dla dzieci w mojej rodzinie.
Awatar użytkownika
ira1992
Posty: 1
Rejestracja: 06 lis 2020, 23:55

Re: Zakupy w super-toys.pl

Post autor: ira1992 »

Zarówno Ty, jak i dzieciaki będą zadowolone z zakupów w sklepie Super Toys. Często są tam ciekawe promocje cenowe, ale i tak można zamówić zabawki w niezłych cenach, a ich jakość jest bardzo dobra. Sama się przekonasz. Ja w każdym razie polecam.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 309
Rejestracja: 21 sie 2019, 9:06

Re: Zakupy w super-toys.pl

Post autor: kasiakowa06 »

miranda-80 pisze: ↑13 lis 2020, 20:47 Kupowaliście kiedykolwiek zabawki ze sklepu super-toys.pl/ super-toys.pl? Wydaje mi się, że mają całkiem przystępne ceny, a jak jest z jakością ich produktów? Czy ktoś z was może podzielić się opinią? Byłabym wdzięczna, bo powoli myślę już o prezentach świątecznych dla dzieci w mojej rodzinie.

Nie znam sklepu. A fajną są tam promocje? Jak z dostawami?
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
odzież dla dzieci https://merinodzieciaki.pl/pl/c/Odziez- ... merino/224
Obrazek
Pikuś44

Re: Zakupy w super-toys.pl

Post autor: Pikuś44 »

Jeśli chodzi o zabawki to ja robię je w sklepie Tulisie.pl bo tam mają takie które nie tylko bawią ale przede wszystkim wspomagają rozwój dziecka. Znajdziesz tam coś dla swojego malucha a przy okazji wesprzesz akcję pomocy innym dzieciom. Przejrzyj też inne produkty bo na pewno się przydadzą zwłaszcza młodej mamie.
Awatar użytkownika
melanina
Posty: 500
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:09

Re: Zakupy w super-toys.pl

Post autor: melanina »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://www.naj-sklep.pl/
kikuć

Re: Zakupy w super-toys.pl

Post autor: kikuć »

Jeżeli chodzi o dzieci to nie ma z nimi większego problemu bo wystarczy, że dostaną jakąś zabawkę i gotowe. Ale za to i tak dość dużo czasu spędzimy na poszukiwaniach. A że znajoma powiedziała mi, że teraz w internecie można zbierać cashbacki to może i warto o tym pomyśleć. A że na net-pocket uzyskujemy dostęp do ponad 1200 sklepów w których takie punkty możemy zbierać i zniżki zyskać to czemu by nie skorzystać z tego.
Marlena

Re: Zakupy w super-toys.pl

Post autor: Marlena »

Ja niestety jeszcze nigdy nie miałam okazji nic kupować w tym sklepie, ale jeśli chodzi o najróżniejsze zabawki dla moich dzieci to właśnie często takich zakupów dokonuję. Wiem również jak wielkim problemem dla dziecka oraz dla rodzica jest to gdy nasz maluszek ma problemy z zaśnięciem. Moim zdaniem doskonale to zostało opisane na stronie http://nauczmalucha.pl/zobacz-jak-mozes ... wi-zasnac/ i jak najbardziej taka wiedza na pewno wielu osobom się przyda.
ODPOWIEDZ