Co myślicie o składanych smartfonach?

Wszystko o nowych technologiach i urządzeniach, z jakich korzystamy na co dzień. Jaki smartfon kupić? Jaki wybrać komputer do pracy?
józek15rdf

Co myślicie o składanych smartfonach?

Post autor: józek15rdf »

Hej

Jakie macie spostrzeżenia co do promowanych w ostatnich miesiącach składanych smartfonów?
Już wiele czołowych producentów zaprezentowało taki smartfon, a pewnie dział badawczy każdego z pozostałych pewnie pracuje nad czyms takim.
Czytałem artykuł o tym czy składane smartfony to nowy trend i w sumie to nie ma konkretnej odpowiedzi.
Jest to nowy trend ale w którą stronę on pójdzie? Co Wy myslicie?
Awatar użytkownika
gratka
Posty: 244
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:51

Re: Co myślicie o składanych smartfonach?

Post autor: gratka »

Takiego składanego modelu to nigdy nie miałam. Myślę, że to kwestia przyzwyczajenia, jak ze wszystkim. Nawet zaczęłam się rozglądać za nowym sprzętem. Kolega z pracy polecił mi sklep xiaomi https://www.sferis.pl/sfera-xiaomi . On z tej marki jest zadowolony, a cenowo jak przeglądałam to takie rozsądne ceny przy parametrach jakie te smartfony mają. Też zależy na jakich konkretnie zależy. Ktoś patrzy bardziej na aparat, ktoś na pamięć, baterię, można znaleźć dla siebie odpowiedni model.
Awatar użytkownika
stella
Posty: 34
Rejestracja: 21 lut 2020, 10:49

Re: Co myślicie o składanych smartfonach?

Post autor: stella »

Myślę że to bardzo fajne smartfony i nawet rozważałam zakup takiego telefonu. Jeśli to zrobię od razu zainstaluję też UseCrypt Messenger https://usecryptmessenger.com/plus/ bo wiem że on nie przekaże moich danych trzeciej stronie oraz nie będzie w żaden inny sposób wykorzystywał informacji
Błażej

Re: Co myślicie o składanych smartfonach?

Post autor: Błażej »

Widziałem ostatnio ciekawego bloga gdzie na pewno były informacje na ten temat. Zobaczcie na https://ideatechnologie.com/category/aplikacje/ tutaj można poczytać na temat nowych rozwiązań, smartfonów i innych gadżetów elektroniki. Fajna strona gdzie sa ciekawości nowinki ze świata technologii. Sprawdźcie sobie mnie to na przykład bardzo zainteresowało.
ODPOWIEDZ