homescreen.pl opinie

Wszystko o nowych technologiach i urządzeniach, z jakich korzystamy na co dzień. Jaki smartfon kupić? Jaki wybrać komputer do pracy?
Awatar użytkownika
Dana1978
Posty: 34
Rejestracja: 09 mar 2019, 8:08

homescreen.pl opinie

Post autor: Dana1978 »

Czy znacie sklep homescreen.pl? Kupowaliście u nich jakieś etui albo inne akcesoria? Niby działają od 2013 roku, ale ja pierwszy raz natknęłam się na ich ofertę. Czy jakość oferowanych akcesoriów jest w porządku? Będę wdzięczna za wszystkie opinie o homescreen ;-)
Awatar użytkownika
Artur1992
Posty: 46
Rejestracja: 04 wrz 2019, 16:08

Re: homescreen.pl opinie

Post autor: Artur1992 »

Ja znam homescreen.pl - kupuję u nich etui za każdym razem gdy zmieniam smartfona ;-)
Awatar użytkownika
Agapit78
Posty: 21
Rejestracja: 06 mar 2019, 21:16

Re: homescreen.pl opinie

Post autor: Agapit78 »

Mają bardzo ciekawe wzory i kolory, ogromny wybór, polecam ;-)
Awatar użytkownika
bogdal
Posty: 19
Rejestracja: 05 sie 2019, 2:06

Re: homescreen.pl opinie

Post autor: bogdal »

Jak dla mnie to homescreen.pl jest jednym z najlepszych sklepów z akcesoriami do smartfonów, Mają również akcesoria dla starszych modeli telefonów, a to się rzadko zdarza!
Awatar użytkownika
chwalimir87
Posty: 31
Rejestracja: 05 cze 2019, 9:23

Re: homescreen.pl opinie

Post autor: chwalimir87 »

Ja również mogę potwierdzić poprzednie opinie, mają etui od różnych producentów, więc można wybierać nie tylko wzory, ale i ceny :-p Super sklep ;-)
Awatar użytkownika
Ciechosław1961
Posty: 29
Rejestracja: 12 lip 2019, 16:22

Re: homescreen.pl opinie

Post autor: Ciechosław1961 »

Szybko wysyłają przesyłki, większość produktów w homescreen.pl dostępna jest od ręki, więc spoko ;-)
Awatar użytkownika
Dalia_81
Posty: 37
Rejestracja: 10 maja 2019, 1:26

Re: homescreen.pl opinie

Post autor: Dalia_81 »

Mają super opcję na wakacje - wodoszczelne etui, sama takie kupiłam przed urlopem i przetestowałam (oczywiście przypadkiem...) Telefon cały, przetrwał kąpiel w basenie ;-) Polecam!
Awatar użytkownika
dargosława_83
Posty: 11
Rejestracja: 16 lip 2019, 5:50

Re: homescreen.pl opinie

Post autor: dargosława_83 »

Lubię homescreen.pl, bo mają spory wybór etui na iphony, mają też szkło hartowane w bardzo dobrych cenach, w tym duży wybór w promocjach - https://homescreen.pl/promocje
Awatar użytkownika
Dobrochna88
Posty: 26
Rejestracja: 02 lip 2019, 18:25

Re: homescreen.pl opinie

Post autor: Dobrochna88 »

Ja też potwierdzam, że homescreen.pl to sprawdzony sklep, przesyłka była na drugi dzień u mnie w domu, więc super sprawnie przebiega sprzedaż ;-)
Awatar użytkownika
Dominik83
Posty: 37
Rejestracja: 17 maja 2019, 5:50

Re: homescreen.pl opinie

Post autor: Dominik83 »

Ja mogę ich pochwalić za bezproblemową wymianę niedopasowanego etui, źle sprawdziłam model starszego telefonu mamy i zamówiłam nie to etui, które powinnam, w homescreen.pl nie robili mi żadnych problemów z wymianą. Polecam!

22 prawa marketingu
Awatar użytkownika
lucyna
Posty: 10
Rejestracja: 02 sie 2019, 14:01

Re: homescreen.pl opinie

Post autor: lucyna »

Ja też podzielę się pozytywną opinią o homescreen.pl, bo jestem bardzo zadowolona z zakupów. Sklep oceniam na 5+!
Awatar użytkownika
duszan1986
Posty: 9
Rejestracja: 28 cze 2019, 9:34

Re: homescreen.pl opinie

Post autor: duszan1986 »

Zamówione etui było zgodne z opisem i ze zdjęciem, szybka wysyłka, jestem zadowolony
Awatar użytkownika
Dzwonimierz
Posty: 7
Rejestracja: 28 lip 2019, 4:26

Re: homescreen.pl opinie

Post autor: Dzwonimierz »

Znakomity sklep, bezproblemowy kontakt z obsługą i błyskawiczna wysyłka, polecam homescreen wszystkim, którzy szukają idealnego i taniego etui na smartfona!
Awatar użytkownika
Edyta_94
Posty: 5
Rejestracja: 18 mar 2019, 3:47

Re: homescreen.pl opinie

Post autor: Edyta_94 »

Kupiłam u nich szkło na iphone XS, szkło jest wysokiej jakości, nic się z nim nie dzieje i nie miałam najmniejszego problemu żeby je przykleić (a już jedno wcześniej kupiłam w boksie w Manu, którego za cholerę nie dało się przykleić....)
Awatar użytkownika
eligiusz
Posty: 3
Rejestracja: 07 lip 2019, 6:48

Re: homescreen.pl opinie

Post autor: eligiusz »

Ich cen chyba nikt nie pobije, kupiłem u nich etui na P20 za 15 zł, gdzie w każdym innym sklepie kosztowało 49 .... Super sklep!
Awatar użytkownika
Faustyna
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2019, 5:25

Re: homescreen.pl opinie

Post autor: Faustyna »

Ja również polecam homescreen.pl wszystkim znajomym (i nieznajomym), wiem, jak istotna jest ochrona telefonu, etui powinno być ładne, ale i stanowić ochronę dla sprzętu, takie też etui kupiłam w homescreen.pl
Awatar użytkownika
Fera
Posty: 9
Rejestracja: 07 mar 2019, 7:19

Re: homescreen.pl opinie

Post autor: Fera »

Zazwyczaj nie kupuję online takich drobnych rzeczy, bo się nie opłaca (jak dodaje się koszt wysyłki), ale w homescreen.pl mają takie ceny, że nawet z wysyłką się opłaca:D
Awatar użytkownika
Florek
Posty: 20
Rejestracja: 18 lip 2019, 15:22

Re: homescreen.pl opinie

Post autor: Florek »

Super ceny, super kontakt i błyskawiczna wysyłka, polecam!
Awatar użytkownika
Gizela_94
Posty: 6
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:20

Re: homescreen.pl opinie

Post autor: Gizela_94 »

Ja również polecam homescreen.pl, sprawdzony sklep
Awatar użytkownika
grzegorz
Posty: 8
Rejestracja: 07 kwie 2019, 17:42

Re: homescreen.pl opinie

Post autor: grzegorz »

Ja u nich kupiłem powerbank i jestem super zadowolony, bo sprzęt działa już prawie 2 lata i nie stracił nic z żywotności:-)
Awatar użytkownika
Hestia
Posty: 14
Rejestracja: 04 maja 2019, 15:01

Re: homescreen.pl opinie

Post autor: Hestia »

Ja również chętnie wystawiam ich pozytywne opinie, bo to sprawdzony sklep, super sprzedawcy pracują w homescreen.pl!
Awatar użytkownika
Rajmunda_93
Posty: 7
Rejestracja: 21 maja 2019, 9:24

Re: homescreen.pl opinie

Post autor: Rajmunda_93 »

Mają szkła hartowane na super watche, za co dostają ogromnego plusa, drugi plus jest za ceny tych szkieł, są naprawde niskie w stosunku do innych sklepów!
Awatar użytkownika
Łucja-91
Posty: 15
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:16

Re: homescreen.pl opinie

Post autor: Łucja-91 »

Potwierdzam powyższe opinie, homescreen.pl to lider wśród sprzedawców akcesoriów do smartfonów ;-)
ODPOWIEDZ