Propozycje filmowe

Polecane strony w sieci.
Awatar użytkownika
allankikk
Posty: 2
Rejestracja: 05 maja 2020, 12:54

Propozycje filmowe

Post autor: allankikk »

Cześć,
zwracam się z zapytaniem jakie polecacie filmy? Ostatnio szczególnie wieczorami zadowalam się różnymi produkcjami. Natomiast chce trafić na takie fabuły, których jeszcze nie widziałam. Ja z całego serca mogę polecić wam ten film https://multifilmy.pl/filmy/cudowny-chlopak/. Ku pokrzepieniu naszych serc idealny :)
Czekam na Wasze propozycje dla mnie.
Awatar użytkownika
gratka
Posty: 244
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:51

Re: Propozycje filmowe

Post autor: gratka »

Obecna sytuacja jaką mamy sprawiła, że mam nieco więcej czasu i lubię sobie obejrzeć jakiś film wieczorkiem. Wtedy dzieciaki już śpią, więc mam ciszę ;) Jak dla mnie dużo jest polskich filmów, które warto obejrzeć. Ja bym nawet Zenka poleciła, teraz jest na VOD. W ubiegły weekend z mężem oglądaliśmy, fajnie poznać historię gwiazdy o której chyba każdy słyszał.
Awatar użytkownika
WikiDab
Posty: 40
Rejestracja: 08 lis 2019, 14:42

Re: Propozycje filmowe

Post autor: WikiDab »

Mój numer jeden to: Wszystko za życie Świetny film!
Awatar użytkownika
Tadek99
Posty: 803
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:00

Re: Propozycje filmowe

Post autor: Tadek99 »

Ja polecam filmy węgierskiego reżysera, który nazywa się Bela Tarr. Szczególnie "Koń Turyński" jest wstrząsający.
Awatar użytkownika
Posterak
Posty: 88
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:06

Re: Propozycje filmowe

Post autor: Posterak »

gratka pisze: ↑06 maja 2020, 11:26 Obecna sytuacja jaką mamy sprawiła, że mam nieco więcej czasu i lubię sobie obejrzeć jakiś film wieczorkiem. Wtedy dzieciaki już śpią, więc mam ciszę ;) Jak dla mnie dużo jest polskich filmów, które warto obejrzeć. Ja bym nawet Zenka poleciła, teraz jest na VOD. W ubiegły weekend z mężem oglądaliśmy, fajnie poznać historię gwiazdy o której chyba każdy słyszał.
Ja coś ostatnio czytałam, że Zenek ma już na DVD wychodzić, więc fajnie. Film fajny, ja oglądałem. Jak wyjdzie na DVD to kupię dla mamy, bo chciała obejrzeć, a w domu nie ma telewizora z opcją smart tv.
Awatar użytkownika
Karitamik52
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2020, 11:22
Kontakt:

Re: Propozycje filmowe

Post autor: Karitamik52 »

Małe kobietki mogą być fajnym wyborem. Do dostania np. na Domowe Kino.
Jednym z moich hobby jest oglądanie filmów i seriali. Jeżeli coś polecacie, to napiszcie na PW. :D
Awatar użytkownika
aron
Posty: 42
Rejestracja: 20 cze 2020, 21:19

Re: Propozycje filmowe

Post autor: aron »

trudno jeden wskazać
Awatar użytkownika
gratka
Posty: 244
Rejestracja: 28 mar 2019, 22:51

Re: Propozycje filmowe

Post autor: gratka »

Zdecydowanie propozycją godną uwagi jest festiwal filmowy Millennium Docs Against Gravity. Między innymi w Lublinie będą projekcje filmów. Jak na https://www.spotkaniakultur.com/pl/kinocsk sprawdzałam repertuar to ciekawa tematyka, poruszająca aktualne tematy, problemy współczesnego świata. Start już niedługo, od 7 września. Są jeszcze bilety.
Awatar użytkownika
Kateerina
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:36
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Propozycje filmowe

Post autor: Kateerina »

Ja na pewno polecam te plecaki w Szczecinie. Można bez problemu je zamówić online.
Kraków litfashion.pl
Jaśko

Re: Propozycje filmowe

Post autor: Jaśko »

Jak dla mnie jednym z lepszych filmów i bajek jest Merida Waleczna, w opisie 1080 HD na https://www.4film.pl/ogladaj-caly-film- ... eczna-cda/ można wyczytać, że księżniczka merida ma wyjść za mąż. Bardzo ciekawa historia dla wszystkich maluchów :D
ODPOWIEDZ