Meble na zamówienie Kraków

Poznałeś firmę, która jest godna polecenia? Śmiało, odezwij się w tym dziale.
Awatar użytkownika
Dominik83
Posty: 37
Rejestracja: 17 maja 2019, 5:50

Meble na zamówienie Kraków

Post autor: Dominik83 »

Cześć! Co sądzicie na temat zakładu stolarskiego modrzew? Myślicie, że warto skorzystać z jego usług i zlecić mu wykonanie mebli drewnianych?
Awatar użytkownika
michał83
Posty: 23
Rejestracja: 24 kwie 2019, 7:07

Re: Meble na zamówienie Kraków

Post autor: michał83 »

Osobiście mam bardzo dobrą opinię na jego temat. Kiedyś korzystałem z jego usług i zleciłem mu wykonanie podłogi z desek. Zakład stolarski wykonał całe zlecenie terminowo i solidnie. Teraz mam w domu bardzo dobrej jakości podłogę, która świetnie się sprawdza.
Bella
Posty: 440
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:26

Re: Meble na zamówienie Kraków

Post autor: Bella »

Ja większość mebli do mojego domu zamówiłam przez internet ;) Na przykład bardzo ładną szafę do sypialni kupiłam w sklepie internetowym https://sklepabcmeble.pl/491-szafy-2-drzwiowe. Nie była droga, a jest naprawdę niezłej jakości, jestem z niej bardzo zadowolona ;)
Awatar użytkownika
radek_s
Posty: 3
Rejestracja: 26 lip 2020, 19:22

Re: Meble na zamówienie Kraków

Post autor: radek_s »

Kraków, Warszawa, Wrocław - zasada taka sama

U nas na przykład mamy Rzeszów nieopodal miasta Mielec, właściwie Kraków 120km (też niedaleko), nie tak daleko aby nie korzystać z firm z mniejszych miast. Chociażby ze względu na cenę. Jeżeli chodzi o meble na wymiar, Mielec i okolice, możliwe że tez Kraków - polecam firmę Monada-Meble k. Mielca. Bardzo dobre kuchnie na wymiar oraz inne meble. Świetny design i solidne meble.
ODPOWIEDZ