Jaką drukarkę 3D kupić?

Dzielimy się opiniami o sklepach online. To miejsce na reklamę Twojej firmy.
Awatar użytkownika
Kazimierz
Posty: 17
Rejestracja: 01 maja 2019, 4:57

Jaką drukarkę 3D kupić?

Post autor: Kazimierz »

Cześć! Znacie może, dobry sklep w którym warto zakupić drukarkę 3D? Zależy mi na profesjonalnym sprzęcie.
Awatar użytkownika
Tymon93
Posty: 25
Rejestracja: 02 cze 2019, 4:49

Re: Jaką drukarkę 3D kupić?

Post autor: Tymon93 »

A sprawdzałeś może ofertę sklepu aemca ? Z tego co wiem to drukarki z ego sklepu są objęte gwarancję z odbiorem i zwrotem do klienta w razie usterki. Według mnie to duży atut tego sklepu.
Awatar użytkownika
Owidiusz
Posty: 26
Rejestracja: 08 maja 2019, 1:42

Re: Jaką drukarkę 3D kupić?

Post autor: Owidiusz »

Jeśli zależy Ci na nowoczesnej drukarce 3D to polecam daVinci Super. Jest kompatybilna z wieloma typami filamentów, dzięki czemu drukuje modele naprawdę wysokiej jakości. 
Awatar użytkownika
Mil4n0
Posty: 7
Rejestracja: 06 gru 2019, 10:56

Re: Jaką drukarkę 3D kupić?

Post autor: Mil4n0 »

Sam musisz się zdecydować, co Cię najbardziej interesuje, jakie ma mieć funkcję, ile bajerów i przede wszystkim zakres cenowy. Osobiście kupiłem najprostszą wersję. Nie potrzebowałem niczego WOW, zależało mi tylko na druku dobrej jakości. Również nie chciałem przepłacać, ponieważ co chwile wychodzą nowe technologie i za chwile super nowoczesna drukarka będzie dinozaurem. Poszperałem trochę po internecie, aukcjach i znalazłem interesujący mnie produkt w Plus Lombardzie w Zielonej Górze - http://www.plus-lombard.pl/ . Skontaktowałem się zapytałem i postawiłem kupić. Dogadałem się z właścicielem, że jednak jak będzie to towar, który nie spełni moich oczekiwań będę mógł zwrócić w ciągu 2 tygodni. Przesyłka przyszła w ciągu 2 dni, wszystko działało i drukarka mi odpowiadała więc nie musiałem odsyłać. Była bardzo dobrze zapakowana, żeby nie uległa uszkodzeniu podczas transportu!
Awatar użytkownika
Elonor
Posty: 94
Rejestracja: 19 sty 2019, 14:10

Re: Jaką drukarkę 3D kupić?

Post autor: Elonor »

Najłatwiej będzie poszukać w różnych sklepach internetowych. Tylko najpierw radzę przeczytać jakieś opinie i recenzje na temat tych urządzeń. Najwięcej takich informacji mają artykuły o drukarkach . Ja tam zawsze przed każdym zakupem wolę sobie poczytać różne porady, żeby później nie żałować. W końcu na taki sprzęt wydaje się niemałe pieniądze.
ODPOWIEDZ